Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez már megcsalásnak számít...

Ez már megcsalásnak számít nálatok?

Figyelt kérdés

Adott egy 22 éves lány és egy 37 éves férfi(32 körülinek néz ki, a lány pedig az idősebb korosztályt preferálta mindig is). A lány most kezdett gyakornokként a melóhelyén, a srác már ott bennfentes. Első naptól kezdve flörtölgetnek, mára addig fajult a helyzet, hogy már meg is érintik egymást. Mondjuk elmennek egymás mellett és valamelyik hozzáér a másikhoz, kezéhez, hátához, derekához, csípéssel vagy cirógatással. Mindkettőnek fülig ér a szája, ha látja a másikat. Szexuálisan érdeklődnek egymás iránt valószínűleg, több aligha lehetne kettejük közt. Alapból mindketten nagyszájúak, flörtölgetősek, de láthatóan több van köztük mint haverság


Na most..a lánynak van barátja, lassan 4 hónapja, jó a viszonyuk, de nem szerelem, csak nagyon erős vonzódás és kedvelés a lány részről, a párja szerelmes belé. A pasinak állítólag nincs senkije.


Megcsalás, rezeg a léc vagy nem megcsalás a lány részéről?


2013. júl. 25. 21:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
megcsalás
2013. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%
Ez sajnos nagyon durva. Sajnálom a pasit.:(
2013. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%

Ez fizikailag nem megcsalás, hisz smárolás se történt se szex, viszont lelkileg ez már megcsalásnak számít, nemcsak a flört miatt.

Mert hát ne legyen senki álszent, kinek nem jutott eszébe kicsit fantáziálgatni, netán flörtölni ismerőssel, kollégával/kolléganővel? Addig jó csak párkapcsolat szempontjából, míg nem megy át durva fantáziálásba és egymás érintésébe, komolyabb testi vonzalommá. Mert itt erről van szó, csajnak van kapcsolata ugyan nem szerelmes, de vonzódik egy másikhoz.

Ha valaki túl sokat fantáziál egy másik emberről és a flörtölés átmegy egy magasabb szintre, az veszélyes és később több dolog lehet belőle, kaland vagy viszony is.

Egy ártatlan flört a világhálón vagy az életben mikor az illető párja nincs ott az nem jelenti hogy már meg is csalták a másikat. Hisz vonzó emberekkel vagyunk körül véve, akiket észre vehetünk akkor is ha szeretjük a párunkat. Az ember főleg ha régóta van együtt ugyanazzal az emberrel, vágyhat kis izgalomra és eleve szeretne tetszeni másnak aki érdeklődést mutat.

Ismerek olyan párt ahol a pasi melóhelyén sok nő dolgozik, a párja mégse féltékeny, bíznak egymásban, még ha flörtölget is a pasi más nőkkel, nem lép át egy szintet.

Az gáz ha az illető a párja előtt csinálja ugyanezt, legtöbb esetben szakítás a vége az ilyen viselkedésnek.

Lehet meg leszek kövezve, sokan láttam elítélik a csaj viselkedését, gondolom pasik véleményeztek. Már bocs de pont ők ítélik el, mikor a pasik hajlamosabbak erre, hogy flörtöljenek a csinos kosztümös kolléganővel munkahelyen? Vagy arra hogy máshova tévedjen a tekintetük, megnézzenek, testileg vágyjanak más nő után?

A pasik is mindig azzal jönnek, hogy örök hűséget esküdtek nem vakságot. Aki óvatos betartja a mindent a szemnek semmit a kéznek szabályt. Tisztelet persze a kivételnek, nőismerősöm szerint addig jó míg a párja csak nézi őket és beszélget velük de nem lép tovább, legény búcsúra is ilyen hozzáállással tudta csak elengedni, legalább nem kellett idegeskednie mik történhetnek egy ilyen estén .... És jól tudta érezni magát lánybúcsún.

De senki ne értsen félre, hogy én ezt pártolom, szerintem is durva már, közeledés a megcsalás felé, utalok itt érintésre meg vonzódásra. Nyilván nem jutottak volna el idáig ha a csaj szeretné a pasiját. Talán nem kéne áltatnia, vagy el kéne döntenie mit akar, biztos kapcsolatot amire számíthat vagy futó kalandot, vagy ott hagyni srácot ha úgy tűnik több is lesz a másikkal.

2013. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Arra értettem a tisztelet a kivételnek dolgot, vagyis azokra értettem akik annyira komolyan veszik (nő vagy pasi) a párkapcsolatot hogy nem is flörtölnek senkivel. Fehér holló ....

De valakinél el kell fogadni és bízni másikban, ha mégis félrelép akkor lapát.

2013. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 27. 19:34
 16/22 anonim ***** válasza:

bár fizikailag nem, de igen annak számít

és ahhoz sincs messze hogy egyértelműen az legyen

én is megcsalásnak venném

2013. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Erőteljesen rezeg léc. Én ideig óráig még bírnám ezt, majd elegem lenne és dobnám a férfit 1 hónapon belül.
2013. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el csak a kérdést. Mikor fel kell tenned, hogy "ez már megcsalásnak számít-e", akkor tudd: az már megcsalásnak számít. :)
2013. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És igen, ha már fel kell tenni, akkor már az valószínűleg, de sok ember, sokféle látásmód :)

2013. aug. 28. 12:10
 20/22 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt.. találj ki újat..
2013. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!