Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nálatok mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Mi az,amire azt mondanátok,hogy a párotok megcsalt?Hol van ez a határ szerintetek?

2013. ápr. 24. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
szájra való puszi adása
2013. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
csók , szóval ami meg több az egyértelmű
2013. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
csók..
2013. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Csók már az.
2013. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Megcsalás konkrétan a nemi érintkezés valamelyik formája de mivel féltékeny vagyok így egy fiúval való beszélgetést, csevejt, flörtöt is annak veszek, mármint zavar
2013. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

én azt se venném túl jó néven, ha pl kiderülne, hogy nyomult egy csajra, és csak azért nem történt semmi, mert a lány nem akarta...

a csóknál még kevesebb is lehet megcsalás szerintem. számomra.

2013. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csók,vagy ha nem koptatja le azt,aki nyomul rá és/vagy fogdossa.
2013. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
ha mondjuk a barátom elmenne bulizni, és nagyon berúgna, és mondjuk smárolna egy csajjal, vagy neadjisten le is feküdnének, nem érdekelne. ha nem ismerte, csak részeg volt, akkor legyen. nagyon rosszul esne, de ilyenért nem dobnám el a két éves kapcsolatomat. viszont egy heteken, hónapokon át tartó levelezgetés, flörtölgetés miatt, akár ha csók sem volt, simán megtenném. szerintem itt leginkább érzelmekről van szó. 17L
2013. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Az exbarátom azt mondta csóknál kezdődik a megcsalás. Engem viszont egy fiú megtapizott egy buliba (nem volt ellenemre,ittas voltam egy kicsit). Aztán azon gondolkoztam most akkor ez megcsalás vagy nem ? Ez a csók felett vagy alatt van ? :D Mindegy végülis sose derült ez a sztori ki,sőt a tőbbi se :DD
2013. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már látom , hogy nagyon kedélyesen elcsevegnek sokat lógnak együtt smsezgetés esetleg folyamatos levelezgetés az már kiveri nállam a biztosítékot, aztán a flörtölgetés és a nem rázom le azt akinyomul is érzelmi megcsalásnak számít nállam. Fizikálisan már egy csók is megcsalás.
2013. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!