Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó vagy rossz, hogy átlagosnak...

Jó vagy rossz, hogy átlagosnak nézek ki?

Figyelt kérdés

Én nem érzem magam annak, mert egyáltalán nincs tömegarcom, de ha mégis így van, akkor az most mit jelent?

17L


2013. júl. 24. 19:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne kép nélkül megmondani, hogy az átlagos az mit jelent??

Amúgy meg szinte egy az egyben Amanda Seyfriedre hasonlítok, kivéve, hogy a szemem kék, és a külsejénél kicsit ívesebb, macskásabb, de nekem is olyan kerek. Meg a hajam színe kicsit sötétebb. Nem hinném, hogy Amanda átlagos lenne, ha nem is a szép kategóriába tartozom, de minimum furcsa vagyok. :D

Na mind1, kösz a válaszokat..

2013. júl. 24. 19:48
 12/16 anonim ***** válasza:
jó pina lehetsz, bocs iittam.
2013. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
számítógéppel megalkották az átlag női arcot már. Különben az azt jelenti hogy valakinek tetszel valakinek meg nem. De remélem nem depizel be emiatt :D :)
2013. júl. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, felháborodásod oka értelmetlen.

A kérdés nem az volt, hogy mi az átlag, hanem hogy annak nézel-e ki, vagy sem. Ezek tudatában ajánlatos töröltetni a kérdésed, és eltakarodni a jó b.dös k...va életbe. :) Szia.

2013. júl. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Uramatyám... Hol kérdeztem én azt, hogy az vagyok-e, vagy sem? Már az eredeti kérdésben is azt kérdeztem, EZ MOST JÓT JELENT, VAGY ROSSZAT?

Ha az alul írt pár sor neked úgy hangzik, hogy én véleményt is kérek a külsőmről, akkor rosszul gondolod, az csak a saját vergődésem, csak a fő kérdést kell nézni!

De már nagyjából megkaptam a választ, szóval mindegy.

2013. júl. 25. 11:12
 16/16 anonim ***** válasza:

"Jó vagy rossz, hogy átlagosnak nézek ki?"


NA VAJON HOL?!

2013. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!