Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet úgy normálisan ismerkedn...

Lehet úgy normálisan ismerkedni, hogy felhozom a rossz múltbéli történéseimet amit gyerekkoromban éltem át?

Figyelt kérdés
Sok rossz dolog történt velem a múltamban ami miatt elég nehezen tudok beszélgetni emberekkel szeretnék úgy ismerkedni, hogy egyből kitálalok őszintén egy olyan nőnek aki nekem nagyon tetszik. Nagyon rossz taktika lenne ez? Mert más megoldást nem igen látok.
2013. júl. 15. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ezzel indulj, sajnálatot fogsz ébreszteni, nem vonzalmat. Majd a párodnak pakolj ki. Senki idegen nem kíváncsi a sérelmeidre első randikon..
2013. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Hanariko ***** válasza:
100%
hát... nem biztos hogy szerencsés egyből a drámával kezdeni. ez nagyon ijesztő lehet, hacsak nem egy nagyon elnéző, esetleg hasonló problémákkal küzdő lányról van szó.
2013. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
78%
Ha,már tényleg nem találsz más megoldást,akkor szerintem nem lenne ez olyan rossz,ha megértő,és érzelmes a kiszemelted!
2013. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz taktika. Ha nem anyáskodó típus akkor elhajt a fenébe. Egy randin senki sem a nyomorodra kíváncsi. Ha érdekes vagy később, több hónap múlva ez is érdekelni fogja.
2013. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Első randin, jónak kell beállítani magad. Még a kis kamuk is megengedettek. Erősnek kell magad beállítani, hogy a nő biztonságba érezhesse magát melletted. De aki már elsőre nyavajog...
2013. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem ismerkedésnél kéne felhozni hanem utána..

nekem pl..

legtöbbször eszembe sincs mondani magamról olyan dolgokat.. hogy mi volt velem anno.. vagy akár 2 éve...


tehát nem jó ötlet szerintem.

2013. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Egy ismerkedés sosem a sajnáltatásról a negatívkodásról pl. úgy sem jön össze az a elképzelés... Mert úgy még nagyobb pofára esés lesz... Nem az én tapasztalatom, hanem másé, akit ismerek...
2013. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

A nevelőapám egész kiskoromtól szexuálisan zaklatott, ezért alkoholizmussal kezelt pszichológus, az anyám elhanyagolt és jobban szerette a négy kisebb testvéremet, akik mellett anyai feladatokat (etetés, altatás, pelenkázás) kellett ellátnom tíz évesen, amitől evészavaraim és súlyos testkézavarom van a mai napig, az igazi apám hallani sem akart rólam, ezért nemi identitászavarom is volt egy darabig, és kórosan gondoskodnom kell a nálam gyengébbekről, amióta az egyik haverom majdnem meghalt a kezem között drogtúladagolásban.

Ja, és nem szeretnék még egy darabig gyereket, mert volt pár éve egy spontán vetélésem.


Most őszintén. Mit érzel, folytassuk a randit?

2013. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A másik ötletem meg az lenne, hogy végtelen kedvességet nyújtanék neki és kimutatnám, hogy mennyire ő kell, aztán mennék bele ebbe. Csak sajnos nincs sok ilyen nő, mert sokan nyálasnak tartják, én az egyenjogúságot szeretem legjobban. A gond az, hogy nem igazán tudok beszéd témát felhozni, nem nagyon tudok miről beszélni, és sajnos ez eléggé fontos.
2013. júl. 15. 23:50
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
komolyan.. menj el pszichológushoz.. rosszabb vagy mint én..
2013. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!