Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet úgy normálisan ismerkedn...

Lehet úgy normálisan ismerkedni, hogy felhozom a rossz múltbéli történéseimet amit gyerekkoromban éltem át?

Figyelt kérdés
Sok rossz dolog történt velem a múltamban ami miatt elég nehezen tudok beszélgetni emberekkel szeretnék úgy ismerkedni, hogy egyből kitálalok őszintén egy olyan nőnek aki nekem nagyon tetszik. Nagyon rossz taktika lenne ez? Mert más megoldást nem igen látok.
2013. júl. 15. 23:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Végtelen kedvesség kvázi idegennel, meg pont ő kell és ezt pár beszélgetés után? Ez annyira rossz mint az első ötleted. Menjél velük inkább moziba, ott nem beszélsz. Azt talán nem rontod el.
2013. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
pszichológus
2013. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem egyből mondanám el minden érzelmeimet ennyire ne nézzetek hülyének! Akkor ha sikerült vele normálisan beszélgetnem és érzek iránta valamit.
2013. júl. 16. 00:29
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, jó ötlet a gyerekkori sérelmeket felhozni - úgyhogy kezdj el gyorsan randizni egy pszichológussal, ott felhozhatod az összeset, és UTÁNA, ha feldolgoztad a problémáidat, akkor elkezdhetsz ismerkedni.


Ugyanis egy kapcsolatot nem csak kialakítani kell, hanem benne lenni is. Szerinted a problémáid nem fognak előkerülni millióféle módon, és megmérgezni a kapcsolatodat? Szóval: irány egy pszichológus!

2013. júl. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
én pl nehezen beszélek róla mi volt velem.. de meg konkrétan ezzel akarsz "csajozni" hogy megszánják szegény lelked -.-
2013. júl. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*de te meg...
2013. júl. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
neked tényleg szaki kell aki segít 'feloldani' ezeket,utána könnyebben fog menni az ismerkedés.
2013. júl. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül egy normális pszchiologus? Nem igazán érzem hasznát, meg nincs is nagyon pénzem rá. Egy évvel sokkal rosszabb állapotban voltam, és rengeteget változtam. Nem kezdeném azonnal ezzel a témával, majd később mondanám el neki, hogy jobban megismerjen. Azért elvárnám azt, hogy ne utasítson el amiatt, hogy nem vagyok bőbeszédű, elég nyitott vagyok, csak nem tudok sokat beszélni. Ezért gondoltam, hogy olyan nőt nézek ki magamnak aki elég beszédes, hogy egy pár dologban kiegészítsük egymást, hogy ebbe az egybe ne hasonlítsunk egymásra.
2013. júl. 16. 10:52
 19/20 A kérdező kommentje:
Engem tényleg ez az egy dolog nagyon gátol az ismerkedésnél, hogy nehezen tudok, és nem tudok sokat beszélgetni, kinézetemmel semmi gond sincs, mert mindig adok magamra!
2013. júl. 16. 10:54
 20/20 anonim ***** válasza:
Na most ha a problémád olyan jellegű, mint pl. gyerekkorodban sokat csúfoltak, és ezért nem mersz kezdeményezni/beszélgetni, valóban nem érdemes pszichológushoz menned, meg semmi, ezt akár el is mondhatod az első/második randin. Ha viszont olyasmi, hogy ovis korodban szemtanúja voltál annak, hogy a szomszéd félholtra veri a feleségét, és utána a szomszéd megfenyegetett, hogy ha bárkinek elmondod, megöl, ezért problémáid vannak a beszéddel, főleg idegenek előtt, akkor inkább irány a pszichológus (vagy ha úgy érzed, nem), aztán ezt inkább a sokadik randin mondd el, vagy ha már összejöttetek.
2013. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!