Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ez elég bonyolult lesz de segítsetek! :)

Pár napja elmentem nyaralni, ott volt 1 pasi aki nem annyira tetszett nekem de amíg múlt az idő napról napra megtetszett.

-Most nem tudom hogy mit csináljak megtegyem az első lépést vagy inkább ne? (Ha megtegyem akkor mit csináljak?)

-Adjak neki jeleket hogy bejön nekem? ( Ha igen akkor miket csináljak?)

Olvastam már a neten ilyen dolgokat de azokban nem bízok meg!

Tehát légyszíves írjatok minél többen! Előre is köszönöm :D



2013. júl. 24. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk finoman flörtölj vele, keresd a tekintetét meg ilyenek, de csak óvatosan, hagyd meg a fiúknak/férfiaknak a kezdeményezés lehetőségét! :)


19/L

2013. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez nagyon jó tanács :) És hogy flörtöljek ÓVATOSAN vele? :D
2013. júl. 25. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát pl. menj el vele sétálni, néha nézz a szemébe mélyen egy óvatlan pillanatban, keveredj a közelébe, meg vess be trükköket: pl. én eljátszottam h. félek a móló szélére kiállni és h. hadd fogjam meg a karját (most már élettársamnak), ő kapott az alkalmon és megölelt, meg is akart csókolni, de nem hagytam neki. :)


Aztán ha picit esetlen vagy az nem baj, inkább vicces, de ne vidd túlzásba. Legyél előre látó, és mutasd meg, hogy nem vagy egy buta kislány csak néha nem úgy jönnek össze a dolgok, mint ahogy szeretnéd. :)


Adj neki lehetőséget, hogy kikezdhessen veled, de vigyázz, ha nem teszi, akkor ne próbálkozz sokáig, mert abból akkor nem lesz semmi se. :)


Hány éves vagy? Illetve a srác hány éves? :)


1. voltam :D

2013. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 14 vagyok ő meg 19 :D :$
2013. júl. 25. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Veszélyes így a dolog, mivel te még kiskorú vagy, ő pedig már nagykorú. Nem passzoltok ösze mert más életszakaszban vagytok, ha mist nem is, de 2-3 Ev múlva sokkal nagyobb esélyed lesz,h.elcsábítsd a kiszemelted. Hiszen akkor te már 16-17 leszel a srác pedig 21-22 :) nem leszel kiskorú, csak maximum fiatalkorú, ami azért nem ugyanaz! :)
2013. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van :/ Köszi a tanácsot :)
2013. júl. 26. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!