Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ilyenkor mit éreztek?...

Fiúk! Ilyenkor mit éreztek? Sokszor fordult már elő veletek?

Figyelt kérdés
Amikor pl. buliban odamentek egy lányhoz és próbáljátok "befűzni", ismerkedni vele, de a lányt nem igazán érdekled és lassan lekoptat? Amúgy lány vagyok, csak érdekel, hogy szegény fiúk ilyenkor min mennek keresztül, mert múltkor egy pasit figyeltem buli közbe, ahogy próbál a lányhoz közeledni, beszélgetni vele, sört is adott neki, majd a lány lassan eltávolodott tőle és egyik haverjának átadta a sört, amit kapott.
2013. júl. 21. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha egyből lekoptat, kedvesen akkor semmi gond, ha agresszívan, ócsárolva az már rosszul esik, ha meg elfogadja az italt és aztán koptat le, akkor meg egy "ekkora ku.rva" gondolattal a fejemben elmegyek, de az sem esik jól.
2013. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uff..hát a csaj elfogadta a sört, meg nem igazán táncolt, csak kicsit mozgott ott amíg a fiú mellette volt, aztán amikor lassan arréb ment, már egy jobban kinéző csávóval táncikált elég r*bisen... Csak néztem egyet
2013. júl. 21. 21:14
 3/8 anonim válasza:

Én soxor csinálok ilyet. :) Általában az otthonomtól távol eső városokban bulikon vagy fesztiválokon.

Én személy szerint nem foglalkozok vele, hogy-mint fog elküldeni a leányzó, mit érezhet.

Komoly kapcsolatot nem akarok a dolgokból, elég sok nő kihasznált már és 3 éve nyomom így. Nincs vesztenivalóm úgy megyek oda és egyből a "mélyvízbe ugrok". 70-80% lekoptatott eddig vagy foglalt volt mert volt fiúja (szokásos). Ha meg összejön akkor lesz egy "szép estém". Nem foglalkozok az ilyenekkel, mert nem tud érdekelni. Buli van, party van az a lényeg.

2013. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor téged egyáltalán nem bánt? :O
2013. júl. 21. 21:22
 5/8 anonim válasza:
Ha szépen tudtomra adja az nem esik rosszul. Bár ha lenyúlja a piát és elmegy másnak riszálni magát az se :P Elkönyvelem, hogy ez egy party ri_anc és kész :P De szerencsére az esetek többségében nem szoktak elhajtani a fenébe :)
2013. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A sok "lerázás" miatt én már nem is megyek oda egy lányhoz sem.
2013. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát engem eléggé bánt, és emiatt félek is az egésztől. Nem merek oda menni senkihez, mert úgy állok hozzá, hogy biztosan nem kellenék neki :D
2013. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

4-es kérdésedre a válaszom kedves kérdező:

Igen, egyáltalán nem bánt. Nem tud meghatni. A magabiztosság a lényeg. Én megfogadtam anno, hogy nem ér annyit ha lepattintanak.

2013. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!