Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12 éves vagyok és még nincs...

Szabi127 kérdése:

12 éves vagyok és még nincs barátnőm! Ez ciki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves vagyok és még nincs barátnőm! Ez ciki? Igazából van egy lány aki tetszik de eléggé visszautasíto velem szemben, mert neki az osztály "szépfiuja" tetszik. De egyébként neki nem tetszik a lány! Van valami tanács amit tudnátok adni? Normális válaszokat szeretnénk! Előre is köszi!

2013. júl. 24. 10:20
1 2
 11/15 anonim válasza:

Előttem szóló is biztos földbe süllyedt szégyenében ilyen idősen, mert tetszett neki valaki...

Nem ciki. Sokak azt gondolják magukról mekkora lúzerek, mert nincs még párjuk. Az egyik ismerősöm ezt a kitalált bará

tjával oldja meg. De ezen az oldalon több ilyen idős csaj van, ismerkedj. ;-) 11/L

2013. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és nem volt még barátnőm és ez sem ciki. Egyszerűen nem talál meg a szerelem. Ez van. 12 évesen még egyáltalán nem vagy elkésve.
2013. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pff, az a ciki ,hogy feltetted a kérdést...
2013. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
12 évesnek nem lehetnek érzései?! -.-
2013. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hajajj... Én 18 vagyok és nem volt még barátnőm...
2013. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!