Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány facebook-on,...

Van egy lány facebook-on, hogyan tudnám kideríteni, hogy bejövök e neki?

Figyelt kérdés

Nem akarnám egyből bejelölni és ráírni, előtte valamilyen módon jobban megakarnám ismerni, hogy biztosra menjek.

Gondoltam már valami kamu felhasználóra is először, hogy teszteljem ki a dolgokat először. Három közös ismerősünk van.

Vélemény?


2013. júl. 23. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem írj rá...egy próbát megér....meg jelöljön be ha tetszel neki:D
2013. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kezd kamuzással az egészet. Jelöld be nyugodtan és írj rá. Nem fog megenni, és belehalni sem fogsz nyugi.:)
2013. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 közös ismerős... miért nem kérdezed meg közülük azt, akiben legjobban bízol, hogy ugyan, mondjon már valami véleményt.

Esetleg, hogy merre található meg és te "véletlenül" épp azzal a busszal jössz szintén, vagy elmész a sakk-klub mellett ahova jár etc. és találkoztok, aztán egy ürüggyel (pl.: várj, van egy bogár a hajadban, hadd szedjem ki. ugye milyen meleg van ma? ilyenkor csak a fák alatt kellemes jó lenne elmenni x-forráshoz blabla...) megszólítod és el is hívod egy semleges, általad ismert terepre és megismered.

aztán bejelölöd.

a kamu profilon lehet hogy megsértődik, azt hiszi hátsó szándékod van, valami nem oké az agyaddal, mert miért ne vállalhatnád magad.

engem bejelöltek így aztán azt gondoltam h.ülyítés és valaki jót röhögne ha írnék, olyan valaki aki utál.

így nem írtam/jelöltem vissza.

aztán meg lehet hogy csak egy idegen ilyen gyáva módon ismerkedett volna, de esélyt se kapott.

te is járhatsz így, úgyhogy inkább nyomozz utána kicsit a csajnak és ne vetíts.

2013. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van egy közelebbi ismerős akit egy régebbi táborból ismerek de vele se beszélek már régóta, neki az unokanővére, őt meg tudnám kérdezni, de tuti , hogy egyből írná neki is szóval ugyanott tartanék mintha bejelölném valószínűleg..
2013. júl. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!