Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miből lehet kideríteni, hogy...

Miből lehet kideríteni, hogy egy lány szűz-e?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam, hogy fenék, járás, szeméremtest.(hogy ha van bevágása a lánynak)

Nekem azt mondták, hogy ha egy nőnek, a két combja között, ahol már majdnem összeér a lába, a felett, ha van egy kis lyuk, akkor a nő nem szűz. Persze ez duci nőknél nem látszok, soványoknál pedig még a láb sem ér össze.


Szóval tippeket szeretnék, hogy honnan lehet ezeket kideríteni?


2012. okt. 1. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed, vagy orvosi vizsgálatnak veted alá, máshogy nem. Amit írtál az egy oltári nagy baromság.
2012. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amit írtam, azt nem én állítottam.De akkor nem lehet ilyenekből kideríteni? Hát megkérdezni biztos nem fogom! :D
2012. okt. 1. 17:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Az alsót nem tudtam nagyon leírni.De akkor azt ne nézzétek.Csak a kérdésre válaszoljatok!
2012. okt. 1. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
perverz állat
2012. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

talán a viselkedéséből vhogy. máshogy néz a fiúkra, érdekesebbnek találja őket. aki meg már nem szűz, nem nagy cucc neki ha fiút lát vagy fiúval beszél.

énrám pl. a szűz lányok másképp néznek. a nem szüzek meg kb. úgy néznek egy férfira pl. utcán, társaságban, mintha ott se lenne. ez nem túl önbizalomnövelő a férfiaknak, de hát ez a divat h mindenki veszítse el minél előbb és ha a nő lát egy férfit akkor azt gondolja magában h "na és?"

2012. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fenék?? A többi is hülyeség, de a fenék a legidétlenebb amit írtálXD A lába közötti hézag se árul el semmit se. Az emberitest rugalmas. Nem fog ott maradni a f@sznak a nyoma.
2012. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Hülye vagy. Simán le lehet venni a viselkedéséből.
2012. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

"Nekem azt mondták, hogy ha egy nőnek, a két combja között, ahol már majdnem összeér a lába, a felett, ha van egy kis lyuk, akkor a nő nem szűz. Persze ez duci nőknél nem látszok, soványoknál pedig még a láb sem ér össze. "

Ez rohadt nagy hülyeség.

Egyrészt a comb összeérése nem is testalkatfüggő, mert ha valakinek keskeny a csípője, nagyobb eséllyel ér össze ugyanaz a vastagságú comb (akár felül, akár lejjebb), mint egy széles csípő/medence esetén.

Nemhogy még szüzességfüggő... Hát hol lenne már köze hozzá?

Járás? Hát, ha első alkalommal jól megb@sszák, akkor lehet, hogy még menni sem bír normálisan, de 2 nap múlva már nem látszik.

Szeméremtest? Bevágás? Puncifajtától függ...


Ezeket úgy felejtsd el, ahogy vannak.


Természet, viselkedés, hozzáállás a dolgokhoz, könnyen zavarba jön, stb. Ezek inkább meghatározzák. De testi látszata nincs.

2012. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő! Ugyanezt mondták nekemis! De te eztirtad, a többiek, meg cáfolták:D na mindegy.köszi azért! :D
2012. okt. 7. 00:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Te veled valami nagyon nem stimmel, ilyen hülyeségeket mint a kérdésben honnan a töködből húztál elő? KÜLSŐ JELE NINCS! Viselkedésből lehet következtetéseket levonni, de ott is k@rva nagy pofáraesés lessz a vége előbb-utóbb. Voltál már nővel? Na akkor kiderülnek a dolgok, egyébként egy normális kapcsolatban a felek kommunikációja jól működik. Szóval ha a pasi nem tudja hogy a csaj szűz az első alakalommal abból bajok lehetnek. ( a kapccsolatról meg ilyen esetben nem beszélhetünk)
2012. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!