Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Új iskolába megyek (most...

Új iskolába megyek (most leszek 9-es) és megtetszett az évfolyamról egy fiú. Miket tegyek vagy hogyan viselkedjek, hogy én is tetszek neki?

Figyelt kérdés
Látni már láttam, de még nem beszéltem vele, de az is lehet, hogy ő nem is látott mert sokan voltunk, meg elég sokan voltak körülöttem. Olyan menő srácnak tűnik, de velem is sokan szoktak lenni és azt mondják, hogy nagyon szép vagyok (fiúk is és lá nyok is). És azt mondják, hogy ezért nem jönnek oda hozzám a pasik , mert "félnek " tőlem. ..ez lehet hogy tényleg így van? :) Előre is köszi :$

2013. júl. 23. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá ha tényleg menő akkor úgyis egyből lekoptat ha nincs esélyed viszont ha van akkor nagyon hamar összejöttök
2013. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt hanyadszorra teszed fel?
2013. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér én szerintem. Elkezdődik a tanév és akkor menj oda hozzá ismerkedni, ne várd meg hogy ő menjen oda mert nem biztos hogy odafog menni. Ismerkedj beszélgess vele, aztán ha úgy alakul csak ússz az árral és meglátod mi lesz.
2013. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!