Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Új iskolába megyek (most...

Új iskolába megyek (most leszek 9-es) és megtetszett az évfolyamról egy fiú. Miket tegyek vagy hogyan viselkedjek, hogy én is tetszek neki?

Figyelt kérdés
Látni már láttam, de még nem beszéltem vele, de az is lehet, hogy ő nem is látott mert sokan voltunk, meg elég sokan voltak körülöttem. Olyan menő srácnak tűnik, de velem is sokan szoktak lenni. És azt mondják, hogy ezért nem jönnek oda hozzám a pasik , mert "félnek " tőlem. ..ez lehet hogy tényleg így van? :) Előre is köszi :$

2013. júl. 17. 20:33
 1/4 anonim válasza:
az ilyeneket csak a rondáknak mondják :)...
2013. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fúha, mintha a két évvel ezelőtti énemet látnám viszont! >.<

Ami nekem nem vált be: csendes reménykedés, hogy egyszer hátha észrevesz a srác...

Ami tuti beválik neked: /már ha te is tetszel neki/ minden programon vegyél részt, ezeken a legkönnyebb ismerkedni! Pl. ha szemétszedés van, és épp a zsákkal vacakol, odamész hozzá, és felajánlod, hogy fogod a zsák száját, amíg ő beleteszi a szemetet. Ez most egy nagyon random példa volt, de az ilyen eseményeken ezer lehetőség van,hogy megszólítsd. :D Utána pedig alakul majd minden magától.

2013. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja , hogy szép vagyok....és az utcán simán leszólítanak az utcán vagy rámdudálnak...de azt vettem észre, hogy csak akkor ha többen vannak.Egyedül nem mernek odajönni.
2013. júl. 17. 20:42
 4/4 A kérdező kommentje:
2. kommentelő köszi ezt megpróbálom :) amúgy eneg általában mindenhova hívnak :D szoval nem ezzel van a gond! :)
2013. júl. 17. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!