Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet manapság olyan fiút...

Hol lehet manapság olyan fiút találni aki szeret romantikázni és nem fél kimutatni az érzelmeit? Aki nem fél verset írni nekem.

Figyelt kérdés

Ma már mindenkinek az a menő, ha műveletlenek vagyunk, de... kinek jó ez?

Esetleg itt van értelmes fiú?

16/L



2013. júl. 22. 23:12
1 2 3
 21/23 Macii válasza:

szerintem akik verset írnak és így fejezik ki az érzésüket, azokkal valami nincs rendben, sokkal jobb, ha személyesen elmondod az érzéseidet, minthogy mindig papírra veted és csak gyötröd magad vele...

utáltam az irodalom órákat, főleg, hogy olyan idiótákoról kellett tanulni aki vagy alkoholista, vagy meleg, vagy feltűnési kényszere van, vagy anyakomplexusa stb...

szetem jobban jársz olyannal, akivel nyugodtam el tudod engedni magad, meg ad virágot meg bókol, a versek hosszabb távon megőrjítenek

mondjuk ez csak az én véleményem

20f

2013. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
gondoltam legalább megyét írsz... xd
2013. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Pest
2013. aug. 13. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!