Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FONTOS SURGOS Egy 21 éves...

FONTOS SURGOS Egy 21 éves lany letegezhet egy 40-es eveiben járo férfit, (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tetszik es szeretnék vele közvetlenebb viszonyba kerülni. Normális valszokat irjatok kerlek, nem vagyok konnyu veru stb nem kell lehordani! A ferfi elvalt szoval semmi rossz nincs benne. Apakomlexusom sincs mielott ezzel jonnetek! Nem merek kezdemenyezni mert eleg felenk vagyok ,de gyorsan ismerkedes szintjere kell hozni a dolgot mert sokaig nem fogjuk latni egymast ha ez nem tortenik meg. Nem tudom hogy tud-e ram nokent nezni a korkul. miatt. Nagyon kedves velem az fix csak felek hogy nem mer nyitni felem. Kerlek irjatok velemenyt es segitsetek! Elore is koszi
2013. júl. 22. 16:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amugy o tegez engem. En meg szeretem megadni a tiszteletet es azert szoktam sokszor magazodni. Ezert magaztam le ot is bar most banom mert ha nem tettem volna nem ez lenne a kerdes.
2013. júl. 22. 17:42
 12/13 anonim ***** válasza:

"magasabb beosztású ajánlja fel a tegeződést, ha nő. Ha a ffi a magasabb rangú, akkor is a nő ajánlja fel"

Ez nem igaz!

Ha a férfi rangban jóval magasabb, mint a nő, akkor a nő nem ajánlhatja fel a tegezést. Csak is a férfi! Ugyanis a rang magasabb, mint a nemi viszony.

2013. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Butaságot írsz, inkább nézz utána máshol, ha nem hiszel itt.

Kicsit faramuci a helyzet, de sok munkahelyen azért marad meg a magázódás, mert a ffi. főnök tudja az illemet és nem tegezi le a nőt (beosztottat), a nő mivel alacsonyabb rangú, és mert nem illik, nem divat az adott munkahelyen a beosztottnak rákérdezni (ahogy Te előző is hiszed)nem mer tegeződést ajánlani.

Mindkettő úgy hiszi, a másiknak kell felajánlani

2013. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!