Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért néznek levegőnek?...

Miért néznek levegőnek? Negyvenhárom éves leszek. Messziről megbámulnak, mert a testem húszas éveiben jár, de az arcom. Szépnek tartanak. De ráncaim vannak, és hiába a melír, teljesen őszbe csavarodtam.

Figyelt kérdés
Helyzet: persze általában elismerő tekintetek-néha írigyek,csodálóak,ismerkedősek-ami a visszajelzés.Viszont megfigyeltem,ahogy kitűnik, nem egy harmincas pofika van a 'kifogástalan',egyáltalán nem negyven feletti testemen 'elhelyezve',nem tudnak hova tenni.Olyan diszkriminatív a dolog.Igen,nagyon zajlott az életem,és nem volt könnyű,-három gyerekem majdnem felneveltem,és tényleg szerencsés vagyok,hogy nyoma sincs rajtam- főleg munkámból adódóan (állandó mozgás)fizikailag,egészségben,energiában hiper szinten vagyok- de így olyan érzésem van,teljesen vége a szerelmi életemnek.Öreg vagyok már hozzá...!!(?)

#ismerkedés #szerelem #párkapcsolat #szerelem negyven felett #negyven év felettiek
2013. jún. 9. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy öreg,csak megkell találnod a megfelelô partnert.Várj türelemmel.Javaslom,ne foglalkozz a kétkedô tekintetekkel,egyszer azok felett is elmegy az idô.Örülj,hogy csinos vagy és hogy jól tartod magad.
2013. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak el vagy kenődve. Lelki fittségre is gyúrj egy kicsit és nem lesz baj. :) Kizárt, hogy vége legyen a szerelmi életednek. :) Még nem vagy öreg hozzá.
2013. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért lennél öreg hozzá? Az ember ahhoz öreg, amihez annak érzi magát. :)

Az, hogy őszbe csavarodtál egy dolog, bár nehezen hiszem el, hogy ennyi idősen teljesen ősz lennél.

A ráncok meg olyan dolgok amiket nem nagyon lehet elkerülni, bár azért nem mindegy mennyire vagy ráncos. Anyum 46 lesz idén és nincs gond szerintem az arcával. Bár azt hiszem én máshogy nézek rá... :D

2013. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy öreg. :-)

A hajadat fodrásszal csináltasd, hozzánk jár egy providentes hölgy, tiszta ősz, de a haját fodrász csinálja és csak akkor látszik, ha le van nőve, addig tartja a színét. A ráncokkal meg ne foglalkozz, mindenkinek vannak. Én 25 vagyok és a homlokomon a szemöldököm között van egy mély barázda és így is kelendő vagyok, bár kapcsolatom van. :-) Szóval ne aggódj, tuti találsz valakit. :-)

2013. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohó, hat negyvenes csajok simán tudnak hóditani, pláne 20as testtel.Igen, irigy tekintetek mindig vannak, de ahogy van az a szöveg, hogy sajnálatot ingyen adják, az irigységet ki kell érdemelni.
2013. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy elkenődjél. Most éljük a második gyerekkorunkat. Fel a fejjel. Pont azért nem találsz párt, mert biztos szép vagy. Nem mernek kezdeményezni. Azt hiszik minden ujjadra akad 5 férfi. Ha megfogadod a tanácsom 1 fokkal legyél bizonytalanabb, csúnyább, és ha szemeddel add tudtára aki tetszik ha akar megszólíthat. Nem emlékszel a szép időkre. Sok sikert.
2013. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem de 43 évesen nem azon kéne gondolkozni hogy hányan és hogyan néznek meg...komolyan mint egy 15 éves...pfff
2013. aug. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne 43 évesen ezzel foglalkozni? Ő legalább már letett az asztalra valamit. Ráadásul biztos rohadt frusztráló lehet azért.

Sőt kifejezetten hülyeség azt tanácsolni, hogy szard le, ne foglalkozz vele és hasonló hülyeségek, hiszen a kérdést éppen az szülte, hogy nem tudja ezt figyelmen kívül hagyni.


Hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

Vagy az önértékeléseddel van a baj, vagy valami nem jól csinálsz. Az biztos, hogy az én korosztályomból (34) is sokan megnéznek 40-es nőket, de bátrabban nyúlnak egy 20-as lányhoz, mint egy negyveneshez... és ennek nem ízlésbeli oka van.

Képet esetleg nincs kedved küldeni? Kíváncsi lennék mennyire látod reálisan magadat.

2013. aug. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!