Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FONTOS SURGOS Egy 21 éves...

FONTOS SURGOS Egy 21 éves lany letegezhet egy 40-es eveiben járo férfit, (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tetszik es szeretnék vele közvetlenebb viszonyba kerülni. Normális valszokat irjatok kerlek, nem vagyok konnyu veru stb nem kell lehordani! A ferfi elvalt szoval semmi rossz nincs benne. Apakomlexusom sincs mielott ezzel jonnetek! Nem merek kezdemenyezni mert eleg felenk vagyok ,de gyorsan ismerkedes szintjere kell hozni a dolgot mert sokaig nem fogjuk latni egymast ha ez nem tortenik meg. Nem tudom hogy tud-e ram nokent nezni a korkul. miatt. Nagyon kedves velem az fix csak felek hogy nem mer nyitni felem. Kerlek irjatok velemenyt es segitsetek! Elore is koszi
2013. júl. 22. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Ha pár szónál többet beszéltek, akkor kérdezd meg, hogy tegezheted-e :)
2013. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pótapucit megtaláltad! :)
2013. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy letegezheted-e, az a viszonyotoktól függ. Elvileg igen, hiszen te vagy a nő, az etikett szerint a nőnek illik kezdeményeznie a tegezést (nem úgy, hogy egyszer csak letegezed, hanem pl megkérdezed, hogy tegeződhetnénk-e), ő pedig nem számít még öregembernek, szóval igen. Bár ezzel sokan nincsenek tisztában... A többire nem mondok semmit, mert nem volt kérdés. :P :)
2013. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elég jót mulattam a dolgokon.:)

Olvasd vissza, hogy mit írtál kedves kérdező!:)

Tetszik egy 40-es pasi, többet szeretnél tőle, de még tegezni sem mered...akkor mit is akarsz tőle tulajdonképpen? Az eszed már megsúgta a választ azzal, hogy még abban is bizonytalan vagy, hogy egy ilyen korú férfit tegezz-e egyáltalán, akkor szerinted nem lesz gond, ha még többet is akarnál tőle?

Egy generációs különbség van köztetek, amiből annyi galiba lehet majd...Hagyd inkább az egészet.

2013. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
milyen szép lesz mikor ő 60 te meg 40 leszel.. valószínű hogy jövője egyáltalán nincs.
2013. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tanacsot es nem kioktatast kertem. A normalis valaszokat koszonom!
2013. júl. 22. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:
#3: az, hogy ő a nő semmit se jelent. Példának okáért egy munkahelyi hierarchiában értelemszerűen a feljebbvaló ajánlja fel a tegezést akár nő, akár férfi. Ilyen korkülönbség esetén megint inkább számít a koruk, mint a nemük. Én, mint negyvenes férfi persze automatikusan nem szoktam fiatal hölgyeket tegezni, csak megkérdezem, hogy zavarná-e. De hidd el, hogy a koromból kifolyólag ilyet inkább én ajánlok fel, mintsem ők. Viszont ha nem munkahelyi a kapcsolat, akkor a fiatalabb is bármikor felajánlhatja. Viszont hangsúlyozom, hogy munkahelyen főnök-beosztott viszonyban a beosztottnak nem illik ilyesmit "kérnie".
2013. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem munkahelyi kapcsalat.:) igen en is inkabb azt varnam hogy mondja hogy tegezzem.. Nem akarom megegetni magam azzal hogy feltunoen kezdemenyezek.
2013. júl. 22. 16:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Oké, de ha már beszéltek valamennyit (vagy neadjisten több alkalommal), akkor nyugodtan megkérdezheted.
2013. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Kedves előző hozzászólók, pár dolgot nem tudtok, vagy rosszul tudtok.

igen munkahelyi hierarchiában valóban a magasabb beosztású ajánlja fel a tegeződést, ha nő. Ha a ffi a magasabb rangú, akkor is a nő ajánlja fel. Egy férfi nem kezdeményezhet tegeződést a nővel, de vissza sem utasíthatja, az ugyanis sértésnek számít.

Egyneműek között, ahol nincs egyéb viszony ott az idősebb ajánlja fel.


És kedves kérdező, ha te várod, hogy a férfi mondja, hogy tegeződjetek, akkor ez azt jelenti te vagy a "gyerek", ő a "felnőtt". Tehát még te magadat sem kezeled felnőtt, érett nőnek. Ezen azért gondolkodj el.

2013. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!