Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet hogy volt nála esélyem?...

JohniDaren kérdése:

Lehet hogy volt nála esélyem? (Egy Ádámot keresek)

Figyelt kérdés
Volt egy srác a sulinkban, egy évvel fiatalabb nálam, 9 éve ismerem, de sosem beszéltünk. Szóval nagyon tetszett nekem, de fogalmam sincs ő mit érzett irántam, csak ritkán láttam suliban, meg mikor mentem haza. Idén elballagtam és mostmár nem látom többé. Ha esetleg tudja valaki hogy volt e nála esélyem kérem segítsen. (Székesfehérváron lakom, Kossuth Lajos iskolába jártam)

2013. júl. 20. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A John férfi név. A Daren szintén. Az Ádám megint csak. Nem gondoljátok, hogy kezd egy kicsit meleg lenni?
2013. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Öhm, csak van a suliból ismerősöd, nem lenne egyszerűbb őket megtudakolni? Ehelyett egy csapat idegent kérdezel, akik azt sem tudják, kiről van szó. xd

Amúgy a kérdés alapján semmi jel nem volt, ami arra utalna, hogy egyáltalán észrevett téged...

2013. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akadj le róla! Ádám az enyém.
2013. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!