Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha "munkát keresek" szórólapok...

Ha "munkát keresek" szórólapokat rakok ki a hirdetőtáblákra a faluban van esélyem alkalmi munkát kapni?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább munka nélkül, és főleg segélyen. Már mindenhol voltam, önéletrajzal de nem kaptam állást. Valamilyen alkalmi, idény munkát hogyan szerezhetnék a faluban és környéken? Akivel beszéltem azt mondta napszámos nem kell mert manapság, az emberek maguk csinálnak mindent. Igaz ez?
2012. márc. 13. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom de egy hatezres büntetést biztos kapnál
2012. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt meg hogy érted?!
2012. márc. 13. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Konkrétan nem találok most képet a kiírásról, de aki engedély nélkül hirdetést helyez el a buszmegállón, az Xy Kft. hirdetőfelületén, az pénzbüntetésre számíthat. Keress valahol egy buszmegállót ami üvegből van, valószínűleg rajta lesz amit írtam.
2012. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, de én konkrétan hirdetőtáblára gondoltam kirakni, nem mint a diszkóplakátokat mindenhová.
2012. márc. 14. 00:03
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Akkor kicsit benéztem. Azthittem, hogy a megállókra gondolsz. Azt éppen nem tudom, hogy kapnál-e büntetést, ha hirdetőtáblára raknád a hirdetésed. Mellesleg mindjárt egy éve én sem dolgozom, de még segélyt sem kapok.
2012. márc. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!