Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kit válasszak? Lány, vagy...

Kit válasszak? Lány, vagy barátok?

Figyelt kérdés

Lenne tali a barátokkal meg a lánnyal is.

A csajt nem olyan régóta ismerem, de nagyon bejön, nagyon bírom, ráadásul mar meg is beszéltem a napot vele. Csak ugye közel sem 100% hogy a barátnőm lesz.


Vannak a barátok is, ezeket a barátokat régebb ota nem láttam mar, lenne pont aznap egy jó sörös rendezvény, amire jó lenne menni.

Az a baj h egyik félt sem akarom megsérteni.

Kit válasszak? A haverok régóta a haverjaim, de a lányt meg nagyon megkedveltem. Közel sem biztos h a barátnőm lesz, igy nem tudom melyik programot válasszam. Ha tudnám h a barátnőm lesz a lány, akkor mindenképp mellette voksolnek.



2013. júl. 17. 14:09
 1/10 anonim válasza:
Szerintem egyik legnehezebb kérdés.Talán azt mondom,hogy a lányt válaszd:)ha tényleg a barátaid megértik és a lánynak szerintem nagyon jólesne:)
2013. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi, de nekem ebből az jön le, hogy a haverok fontosabbak, ebből leszűrve, tuti nem lesz a barátnőd. hány éves vagy?
2013. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányt válaszd. Ha a barátid tényleg a barátaid, akkor megértik, hogy más programod van.
2013. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lányt nem viheted magaddal a sörösre? Vagy kifejezetten kanbuli lesz?
2013. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vihetem mivel máshova akarunk menni, ráadásul kettesben szeretnek vele lenni.
2013. júl. 17. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy vidd el a lanyt a sor rendezvenyre :D
2013. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem viszem el, Debrecenbe akarunk menni. Meg milyen mar h egy sorrendezvenyre megyünk.
2013. júl. 17. 14:25
 8/10 anonim válasza:
hány évesek is vagytok:)?
2013. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk kocsmában volt az első "randink". Igaz nem annak készült, de az lett. És utána is kocsmába jártunk szórakozni meg motoros tali ilyesmik. Mondjuk én am is jártam ilyen helyekre. A helyedben megkérdezném a csajt h mit szólna ha oda mennétek. Kettesben így is tudtok lenni ha nagyon akartok, megismeri a haverokat is.
2013. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vidd el, sörrendezvény tök jó hely egy randira. De tényleg (tényleg nem vicc)

Ha párod lesz, akkor is lehet vele ilyen helyre járni. Ne hidd, hogy mindig csak kávézó és mozi.


Amikor összejöttem a párommal ő is eljött velünk sztriptíz klubba, mert spontán éppen ilyen barátok-lány program lett hírtelen. Eljött, megismerte a haverokat, ittunk egy jót, táncoltunk, még a vetkőzős lányokhoz is fellépett táncolni. Mindenki tök irigy volt rám :)


Szóval ha nem szégyenled, akkor vidd magaddal, jó buli lesz, legalább megismeri a barátaidat (akik téged cikizni fognak előtte, de ez vele jár, de pozitív cikizés), és megismerheti az igazi énedet, amit jobban szeretnek a lányok mint a megjátszott csajozóst.

2013. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!