Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mennyire veszitek...

Fiúk! Mennyire veszitek figyelembe a párválasztásnál azt, ha egy nő dohányzik?

Figyelt kérdés
Nők is válaszolhatnak férfiakra nézve!
2013. júl. 15. 22:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ha lehet jobban bírnám, ha nem szívna semmit, mert én sem

amúgy egy nőnél elég ronda lesz 30 évesen szürke lesz a bőre, egy férfinál nem látszik annyira, ezért egyéni

2013. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele, magam is dohányzom.
2013. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
# 11: Ez egy baromság! :) 38 vagyok, és kimondottan fehér a bőröm, max. az ujjaimnál látszik a dohányzás. Pedig nem most kezdtem... sajnos.
2013. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Amíg dohányoztam, addig nem zavart. Mióta leszoktam, másabb lett minden, így már zavarna ha a párom dohányozna, tehát nálam dohányzás kihúzva :/
2013. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Eddig csak olyanokkal keveredtem össze akik bagóztak. Különösebben nem zavart, mert nem is űzték olyan nagyon, illetve örökké fogat mosott, rágózott, és nem lehetett érezni annyira. De egyszerűen rosszul leszek, fájni kezd a fejem, és 20 méterről is megérzem a bagófüstöt. Az kizáró ok, lett, ha nagyon érzem, ha képtelen meglenni nélküle, és letüdőzi. Nem tehetek róla, de iszonyatosan sok nő bagózik, csak tudnám mi a fészkes fenének, mikor azt a pénzt értelmes dologra is el lehetne költeni, mondjuk kenyérre és tejre...
2013. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon és kizáró dolog is. 20/F
2013. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Sosem dohányoztam, így kizárt dolog hogy szóba jöjjön.
2013. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nálam, és a férjemnél is kizáró ok a dohányzás/ nem is bagózik egyikünk sem. A férjem max annyi engedményt adott volna, mikor összejöttünk, hogy ad fél évet arra, hogy leszokjak (már ha dohányoznék). Azt hiszem ennyit én is engedtem volna...


Engem nagyon taszít, ha egy pasi dohányzik. A büdös száj valahogy nem vonz, nem tehetek róla...


27/N

2013. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nálam kizáró ok a dohányzás.
2013. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, mer' nem tudom.
2013. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!