Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt figyelembe veszitek párválasztásnál?

Figyelt kérdés
Pl ha láttok egy helyes fiút, és szeplős vagy pattanásos azzal foglalkoztok? Ha szeretsz egy fiút a belsője miatt, de külsőre csúnya, akkor meggondoljátok, hogy legyen-e komolyabb a kapcsolat vele? Vagy egy lány pattanásos, szeplős, sebhely van az arcán az számít, vagy a többséget tényleg csak a belső tulajdonságok érdeklik?
2010. jún. 26. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A többséget a külső érdekli, legalábbis egy szintig.
2010. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ronda pasim.. mert a belseje nagyon megragadott.. szal ha eljutsz arra a szintre h szerelmes leszel belé.. akkor ilyenekkel már nem fogsz foglalkozni.. és esetleg nem lehet az hogy téged nem zavarnak ezek az apróbb hibák.. hanem mások véleményével foglalkozol? és ez tart vissza?

16L

2010. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nielindi ***** válasza:
alapbol, amig nem láttam, nem tudok beleszeretni... szal olyan nincs, h beleszeretek és utána veszem észre, h pattanásos vagy szeplös.... o.O
2010. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de az a kérdés, hogy beleszeretsz úgy, ha olyan?:D
2010. jún. 26. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:

a külső ami megfog, a belső ami megtart-->ezt itt olvastam és lehet benne valami


a kérdésre válaszolva pedig hogyha egy teljesen ismeretlen az az ember akit itt leírsz akkor lehet hogy inkább hagyod, ellenben ha vmi okból kifolyólag ismered és később megszereted akkor már ezek a kis hibák totál nem fognak érdekelni:)szerintem

2010. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem nézem,hogy pattanásos-e.

És simán összejönnék olyannal.

2010. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én amikor elkezdtem járni a barátommal, rá 1hónapra láttam h h néz ki...és kellemeset csalódtam:)))
2010. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Amúgy a kérdésben az úgy akart lenni, hogy ..a többséget tényleg csak a külső tulajdonságok érdeklik?
2010. jún. 26. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. A normális (magasabb színvonalú) embereket nem csak a külső érdekli. Hiszen mit érsz egy szép piros almával, aminek a belseje rohad. De ha csak dugni kell neked, akkor gondolom nem érdekel milyenek a belső értékei :)

(Nekem a külső és a belső egyaránt számít, azért, amit már írtak felettem, hogy a külső ami megfog, de a belső, ami megtart.)

18/L

2010. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na most akkor kezdem ott, ha egy fiú helyes akkor nem okoz gondot a szeplő és a pattanás sem, mivel mindkettő korrigálható ha annyira zavar, de inkább a pattanás az ami zavarna, de nem akadályozna meg abban, hogy megfogjon külsőleg ! Szeplős fiút nem nagyon ismerek amúgy, csajt igen, de rá azt mondják a fiúk, hogy szexi a szeplő rajta és ő vigyáz rá ilyenkor nyáron, hogy azért ne legyenek túl sötétek !

Engem speciel a külső fog úgy egyben, ahogy van a pasi !aztán a legfontosabb persze a belő, mert lehet formálni vkit, de megváltoztatni nem és nem is szabad !

De volt már olyan pasim, ahol a csomagolás húúúúúú , behugyoztam és a belső rohadt volt !!!!

a vőlegényembe a szeme fogott meg és a hatalmas "nagy arca"sznobságával ötvözve :D nem tudom miért , de imádom !

2010. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!