Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, párválasztásnál figyelembe veszitek, hogy mit fognak a másikhoz szólni valakik? Ha igen, akkor kik azok? Kort, nemet írjatok!

Figyelt kérdés

Sokan azért nem jönnek össze valakivel, mert mit fognak szólni szüleim, barátaim, barátnőim stb.

Van aki tényleg azért nem jön össze valakivel, mert úristen ha az a valaki meglátja stb.


Kort, nemet írjatok.


És ha van ilyen írjátok le a sztorit, és hogy kinek a véleménye miatt nem jöttél össze a másikkal.


2010. ápr. 27. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt kell figyelni, hogy mit szólnak hozzá mások, hanem azt hogy neked/nektek mi a jó és hogy összeilletek e. 17/L
2010. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

telibe lefosom mindenki véleményét.általában azok az emberek az okosak,meg a nagy tanácsadók akik senkik az életben.

23/ff

2010. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez lenne a normális ...
2010. ápr. 27. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt. Összejöttem egy sráccal, de igazán úgy együtt is voltunk meg nem is, semmi komoly nem történt köztünk. Ő egy skinhead "állat" volt, én egy átlag csaj, bár én is kicsit a "sötét" felé húzok, de nem túl feltűnően. (Lényeg hogy nem vagyok egy plázacica) Szóval kicsit aggódtam hogy a szüleim mit fognak szólni, hogy egy tar kopasz srácot viszek haza, aki ráadásul nézetekben és öltözködésben is igencsak elüt tőlem. Sosem szóltak bele a kapcsolataimba, még is úgy gondoltam, hogy ők nem néznék jó szemmel, ezért nem hoztam haza egyszer sem.

Szerencsére (vagy nem) nem lett belőle nagy szerelem, annyira különböztünk, hogy másfél hónap után feladtam, és vége lett. 18 voltam, most 20 :)

2010. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyha valakit tényleg azért szeretsz aki, számodra TÉNYLEG az igazi egyetlen, és kiállsz mellette egy életen át, akkor olyan magasról szard le a többieket hogy már abba belepurcanjanak hogy fejbe vágja őket a kula:D
2010. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21.43 ja, igen és a legfontosabbat kihagytam. Ha valakinek a belső tulajdonságai, vonásai megtetszenek, onnantól kezdve az, hogy mit szólnak a haverok abszolút nem érdekel! A szüleim véleményére adok, de mint említettem, ők ebbe nem nagyon szólnak bele. Rengetegszer megkaptam már, hogy miért jöttem össze egy ilyen "ronda alakkal", ha egyszer sokkal jobb pasit is összetudnék szedni, de egyszerűen nem érdekelnek az ilyenek. Egyik fülemen be, a másikon ki. Ha én szeretem az esetleges külső-belső hibáival együtt, akkor tojok más véleményére. Én boldog vagyok! Nekem semmivel sem lenne jobb, ha egy álom testű pasival járnék, aki agyilag egy zokni... villogni végül is lehet vele, amíg meg nem szólal. (Bocsi, akinek nem inge... :))
2010. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen,a barátaim véleményét régen figyelembe vettem,már nem érdekel
2010. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha komoly kapcsolatról van szó, akkor a család véleménye mérvadó, de nem döntő. Mivel ha komoly a kapcsolat a párunk a család részévé válik egyúttal a családja is összekapcsolódik valamennyire a mi családunkkal.

Ha nem olyan komoly akkor pedig jobbára a barátok, mert lényeges hogy az ő társaságukban jól el legyen és befogadják, mert barátokról nem mondanék le csak mert párom van.

2010. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha nem gondoltam ilyenre! Akit választok, annak nekem kell tetszenie, nem az apámnak, anyámnak, a kismacskámnak meg a szomszéd Sanyi bácsinak (ha nem fogadják el, az az ő bajuk). Aki így gondolkodik, az szerintem nem akarja igazán a másikat.
2010. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!