Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a kevésbé gázabb?...

Melyik a kevésbé gázabb? Chatrouletten vagy Gyakorikérdéseken összejönni valakivel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 02:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
Chatrouletten ott nem annyira :D de itt...
2013. júl. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyakorin szerintem az ertelmes nok szama nagyobb. En inkabb itt keresnek magamnak part mint ott, vagy barmely mas oldalon. Felteve ha ismerkednek neten.
2013. júl. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
mi gáz van benne :? most őszintén.. ?
2013. júl. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

gyakorin sztem nincs is értelmes nő kb :D én még nem láttam egyet se


chatroulette meg a mi a fa*sz ?:d :D

2013. júl. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A masik pedig az, hogy sosem tudhatod hol ismered meg a leendo feleseged tegyuk fel.. De tenyleg, a sors kifurkeszhetetlen.
2013. júl. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én inkább a gyakorit ajánlanám. Chatroulettre általában más okból mennek az emberek (farokverés)...
2013. júl. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
innen nőt? hát baz+ ha az itteni nők válasza reprezentatív lenne akkor vagy szuperhatalom lennénk vagy 3 nap után eltűnne az ország egy feketelyukban...
2013. júl. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

szo*pjatok lovat amiért le lettem pontozva..innen ismerkedik annak egészségére, olyan nők járnak ide kérdezni hülyeségeket h a kutya nem bszná őket ennyi ésszel xd


tudom már mi az a chatsz*ar,hát sok sikert xD.....

2013. júl. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

a dugás az dugás.

tök mindegy,hogy hogyan,hol vagy milyen formában sikerül összehozni.

amúgy meg engem is meglepett de vannak itt normális csajok is,akik még jól is néznek ki,csak persze nem ebben a kategóriában.

2013. júl. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

az viszont igaz a pina az pina...de innen menekülj xd de erről a kategóriáról beszélek,máshol biztos jobb.


élőben könnyebb az ilyet.Ha meg komoly kapcsolatot keresel ezekből a nőkből akkor kasztráld magad inkább xdddd

2013. júl. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!