Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőkön mennyire vannak...

Társkeresőkön mennyire vannak jelen az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

20 és 30 közötti korosztály, középút preferált. Kevésbé társasági ember, de azért tud kommunikálni. Kikapcsolódásként jobban értékel egy sétát vagy kávéházat, mint a diszkót, kocsmát stb. Lehetőleg nem pénzre hajt, hanem tényleg társat, embert keres, akivel jól érzik magukat együtt.


Elsősorban társkeresőt megjárt, ott relatíve sok személlyel kommunikáló férfiak válaszait, tapasztalatait szeretném olvasni, hogy mennyire találkoztak ilyenekkel.


2013. júl. 14. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
És ezekért cserébe Te mit tudsz nyújtani?
2013. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonságokért cserébe szokás nyújtani valamit? Ez nekem új. Direkt nem igényeket írtam, hanem tulajdonságokat, ha kicsit jobban elolvasod.
2013. júl. 14. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezem másképp. Te milyen vagy? Már azon túl, hogy lekezelő egy tök normálisan valamit kérdező egyénnel szemben.
2013. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ne vedd lekezelésnek. Amit írtam, azért írtam, mert úgy válaszoltál, mint azokra a kérdésekre szokás -- részben jogosan --, amikor azt kérdezik, hogy "hol találok olyan lányt, aki nem kövér, nem igénytelen, kedves, szeretetre méltó stb...".


Ha megnézed, az én kérdésemben inkább preferenciák és tulajdonságok vannak. Az időtöltés azért, mert én is az ilyesmit szeretem, a pénzre hajtás azért, mert nekem sincs sok, és csak egymás idejét vesztegetnénk, az meg, hogy jól érezzük magunkat együtt, szerintem alap dolog.


Többet ide nincs értelme szerintem írni magamról, mert nem igazán releváns a kérdéssel kapcsolatban. Az adott társkeresőn az adott személy dolga lenne, hogy megismerjen, és véleményt alkosson rólam, a kérdés megválaszolásához ez nem szükséges. Nem így van?

2013. júl. 14. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem társkereső oldal, de én pont ilyen vagyok, mint amit leírtál.
2013. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az jó dolog. Azt is elárulod, hogy próbálkoztál-e valaha ilyen oldalakkal, vagy elképzelhetőnek tartod-e, hogy valamikor fogsz? Tudod, csak hogy a kérdéshez is legyen köze a dolognak. :)
2013. júl. 16. 15:14
 7/8 anonim válasza:
Én az elittárson találtam meg a páromat. Sok különböző férfival ismerkedtem meg, de végül (2 hónap) találtam egy olyan pasit, akiről nem is álmodtam! 28 éves lány vagyok..
2013. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én eléggé sznobnak érezném magam, ha olyan helyen próbálkoznék. De azért jó dolog, hogy neked összejött.
2013. júl. 17. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!