Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme szinglipartiknak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hogy ne lenne? Összegyűlnek az érzelmi katasztrófák, azok az emberek akik nem kellenek senkinek, hogy ott majd együtt ne kelljenek senkinek. Mikor lesz? Én is mennék
2013. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem szürreálisan szánalmasak...
2013. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen, és kellően reklámoznák is, azaz tudnék róla, akkor én szívesen elmennék egy ilyenre. Persze csak akkor, ha nem politikai célokat szolgál, mint az az izé legutóbb, amivel tele volt a híradó. (Megjegyzem, utólag, előtte még arról se lehetett tudni, hogy lesz.)
2013. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt elcseszték, mert korábban az volt a divat, hogy hozz magaddal egy embert, és ennek a lényege meg az lett volna, hogy vigyél magaddal egy embert :PPPPPPP
2013. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 The Other ***** válasza:

Már korábban volt egy ilyen kérdés, csak most lusta vagyok kibogarászni.

Amúgy a véleményem nagyjából az, mint az #1-es válaszolónak. Nem szerencsés kifejezetten ilyen "szingli partykat" szervezni, mert azt sugallják, hogy az ilyenekre csak az akkora hulladékok mennek el, akiknek önállóan már esélye sincs a pártalálásra. Ezért kell egy "felülről jövő pótanyuci/pótapuci" segítsége, aki szervez a kis szerencsétleneknek bulit.


Vagyis a legalább minimális önkritikával rendelkező, egyedülálló emberek távol maradnak az ilyen erőltetett, "márpedig itt most mindenki ismerkedni fog, ha beledöglik is!" jellegű buliktól. Kivéve a valódi defektesek, akiket kizavart anyuci otthonról, hogy Gézuka, itt van életed lehetősége, menj el. És ha egy eseményen megjelenik már 10 ilyen suta egyén, akik elkezdenek szobrozni pl. a tánctér mellett, akkor az a kevés normális ember is menekülőre fogja "Úristen, mit keresek én itt?!" felkiáltással.


Sokkal szerencsésebb lenne "normális" bulikat szervezni, aminek a fő célja az, hogy mindenki jól érezze magát; a szinglik úgyis tudják, hogy az ilyeneken is lehet ismerkedni, mindenféle megbélyegzés nélkül...

2013. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott ez :)


[link]

2013. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19:40: Anyám! Nem is a zsindex lenne...
2013. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!