Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy valaki ide jár kiélni magát?

Figyelt kérdés

Bármikor feljövök sok olyan "kedves" válaszolo van, akit egyáltalán nem az érdekel, hogy segitsen a kérdések feltevöinek, hanem hogy belekössön.

Pl hogy nem ir helyesen( nem arra értem hogy pl a lyukat juknak irja, hanem felcserél véletlen két betüt mert félrenyomja a billentyüt stb.)

vagy elkezdi ocsárolni a kérdezöt, teljesen nem arra válaszol amit kérdeztek,

vagy vitát kezdeményez, és már csak azért jár fel hogy veszekedjen.

az ilyeneknek nincsen életük? Vagy olyan unalmas az életük hogy erre élik ki magukat? vagy mi? Nem értem.. Mielött ide is jönnének az ilyen "kedves" válaszolok, neem! nem az a legnagyobb probléma az életemben, csak érdekel hogy másnak erröl mi a véleménye :))

L


2013. jún. 14. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert van olyan kérdés, amire egyszerűen képtelenség normális választ adni, mert már a kérdés is baromság.
2013. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A gond ott kezdődik, hogy 10/8 kérdés vagy értelmezhetetlen és hülyeség, vagy valaki a válaszokra veri a pucuróját, vagy épp azt méregeti nem e kicsi.


Normálisabb kérdéseknél én látok azért normálisabb válaszokat, például olyanoktól akik két kérdéssel előtte még egy másik kérdezőt pirítottak jogosan.

2013. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem értem mit nem lehetett megérteni a kérdésemen :)
2013. jún. 14. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Én speciel szórakozni járok ide, igazán sok vicces kérdés/válasz található meg, kategóriától függetlenül (persze a szerelem, szex kategóriában különösen nagy számmal fordulnak elő ilyenek). A kérdések jó része kitaláció vagy már 132565652342363 másik hasonló /ugyanolyan kérdés is található, csak 3 klikkbe kerülne és megtalálná mindenki, DE NEM, új kérdést kell kiírni (pld: lehetek-e terhes, ha...? / ez a péniszméret megfelelő? stb), többnyire ezért szokták lehurrogni a kérdezőt vagy hülyeségeket válaszolni...
2013. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert volt/van/lesz egy rakat "érdekes" kérdés és ezeket olvasva ilyen hozzáállása lett pár embernek.
2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pontosan :)
2013. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!