Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Nők leírnátok?

Lányok, Nők leírnátok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy az itt válaszokat adó lányok/nők milyen stílusúak. Mármint az utca tele van plázap***ákkal, és elvileg ti, akik itt írtok merőben mások vagytok. Szóval ha ilyen hobbi, stílus, kedvenc zene, kedvenc film, ültözködés, esetleg haj viseletet leírnátok, azt megköszönném :) ( haj "mániás" vagyok, nagyon nagy szerepe van nálam a barátnők terén a hajnak.) 18/F
2013. júl. 13. 22:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Olvasva a sorok közt tényleg rendes, olyan igazi lányos lányok/nők vagyis úgy értem, hogy olyanok vagytok amilyennek kell ami az igazi. Az olvasás a barkácsolás a sport ez mind szuper dolog a zene főleg! Igazán értékelendő, hogy így megtartjátok magatokat és nem vesztek fel olyan rossz szokásokat amiket a környezetemben látok. És a haj kínálat is remek. A hosszú (a vállig érőtől hosszú szerintem) és választékosan hordott haj nagyon sokat jelent szerintem egy lányon/nőn. Mindenkinek megvan az a hajstílus ami jól áll és még szebbé teszi. Van akinek a kiengedett, van akinek a copf, van akinek a copf + oldalt frufru. Minden lány és nő egyéniség, és nem szabad beolvadni a tömegbe! Még egyszer köszönöm a válaszokat c:
2013. júl. 13. 23:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem látok plázap^icsákkal teli utcákat, lehet nem csak őket kellene észrevenni :D Annyi féle stílus/lány van már manapság, széles a kínálat.

hobbi: tánc, sütigyártás-díszítés, olvasás, zene, sportok, barátokkal való időtöltés

stílus: mikor milyen alkalom van, illetve milyen kedvem van. Sétához nyilvánvalóan lazább, egyetemen csinosabb-nőcisebb, alkalmakkor elegáns/dögös- attól függ milyen alkalom

kedven zene: everything :D kivéve diszkós tüc-tüc

öltözködés: én a stílust annak vettem :D

haj: hosszú-dús vörös hullámos

Nem ismerkedés céljából írtam le, hanem hogy minél több véleményt kapj egy reprezentatív felmérés reményében :)

19/L

2013. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kedves 22f, kérdés a kérdésben :) Én is épp ezen gondolkodtam. Ha engem a stilusomrol kérdeznek, max. egy mondatban elintézem az öltözködést, hajviseletet. Hiába, különbözőek vagyunk :D
2013. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hobbim a sportolás (saját testsúlyos edzés,konditerem,úszás,jóga,mikor mihez van kedvem),rajzolás,koncertekre mászkálás,biliárdozás,olvasás. Egyébként antitalentum vagyok sportok és műszaki dolgok terén,ellenben imádok előadást tartani,esszéket írni,elemezni és kivesézni (a család azt mondja,született szónok vagyok). A külsőm terén semmi extra,kicsit izmosabb alkatú vagyok,rövid bordó hajam,zöld szemem,alapállásban morcos képem van:D (aztán ha valaki megszólít vagy ismerőssel találkozom,hirtelen fülig ér a szám :D).


Általában furcsa az öltözékem mert szeretem a szakadt ruhákat,zenekaros pólókat,biztostűket ugyanakkor néha rámjön az 5perc és kiöltözök csinosan miniszoknyába,magassarkúba (de úgy szép az élet ha változatos,én én vagyok bakancsban és topánkában is :D). Horrorfilm és fantasy rajongó vagyok,zene terén vegyes ízlésű de főként metál és punk.


Ja és még egy hobbim hogy imádok sütögetni,főzőcskézni,mindig új finomságokat próbálok ki (és presze tökéletesítem a régieket),szóval nálam meg annak van nagy szerepe pasik terén hogy szereti-e a hasát vagy csak amolyan "nyámnyila" aki csak turkálja az ételt :P

19/L

2013. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!