Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Nők leírnátok?

Lányok, Nők leírnátok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy az itt válaszokat adó lányok/nők milyen stílusúak. Mármint az utca tele van plázap***ákkal, és elvileg ti, akik itt írtok merőben mások vagytok. Szóval ha ilyen hobbi, stílus, kedvenc zene, kedvenc film, ültözködés, esetleg haj viseletet leírnátok, azt megköszönném :) ( haj "mániás" vagyok, nagyon nagy szerepe van nálam a barátnők terén a hajnak.) 18/F
2013. júl. 13. 22:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi *öltözködés
2013. júl. 13. 22:55
 2/14 anonim ***** válasza:
Kosarazás, alvás, zene hallgatás. Lazább stílus. Pop, rock. Kedvenc filmem nincs. Lazán öltözködöm. Barna középhosszú haj, leggyakrabban kiengedve hordom.
2013. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon lusta lány vagyok. Szeretek ülni a seggemen meg fetrengeni meg ilyenek. Rapet hallgatok és inkább sorozatokat nézek, a True Blood a kedvencem. Hátközépig érő barna hajam van és lazán öltözködök :)
2013. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
olvasás, futás, tánc, kedvenc zenekar:nickelback, elegánsabb/laza öltözködés(kedv/alkalomfüggő), szőkésbarna hosszú haj általában kiengedve
2013. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hobbi:írok(verseket),szeretek olvasni,rajzolni,festeni,barkácsolni,zenét hallgatok(szinte egész nap)

kedvenc zene:ARKONA - Slavsia,Rus (azért ez,mert ennek a számnak köszönhetem,hogy megismerkedtem a metállal és a rockkal.Amikor először hallottam még azt se tudtam hogy milyen stílus de egyből beleszerettem a hangzásába)

de ezenkívül imádom:Ossian,Metallica,Nightwish,Eluvietie,Ensiferum,Epica..és még sokan mások:)

Kedvenc film:most éppen a Trónok Harca(tudom ez sorozat) de imádom a kosztümös,történelmi,sci-fi és fantasy stílusú filmeket.

öltözködés:szeretek nőiesen öltözködni de nem hordok ilyen "divat ruhákat". Nekem megvan a saját stílusom és nem szeretem ha beleszólnak.

kedvenc körömlakkjaim:ezüst,fekete,bordó, de néha szokott halvány rózsaszín is lenni:)és imádom az ékszereket(főleg a gyűrűket)

haj:Hátközépig érő szőkésbarna hajam van,imádom kiengedve hordani(bár most a nagy melegben muszáj voltam felfogni,de nem kontyba,mert azt utálom)

néha még beszoktam fonni vagy a frufru részt hátrafogom

ez vagyok én:)

16/l

2013. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 LePeDő ***** válasza:
Hobbik: olvasás, zenehallgatás, társastánc, lovaglás, gitározás.. Stílus: teljesen kevert és hangulatfüggő, van hogy rockosabb, van hogy totál csajos. Kedvenc zenekar: Green Day, kedvenc film: A felhők fölött 3 méterrel. Haj: Hosszú sötétszőke/világosbarna haj, ami elöl kicsit rövidebb, szóval olyan oldalfufrus stílus és egyáltalán nem göndörödik szóval totál egyenes..
2013. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Futni szoktam, vagy görizni, nagyon szeretek az állataimmal foglalkozni (gabonasikló, egerek, patkány). Kedvenc zenekarom a placebo illetve a muse, de más zenéket is hallgatok. Film? Egyet nem tudok mondani :D (American Beauty, Eredet, Mátrix)

A legjobb barátnőm így jellemezte a stílusomat: bolondos lány-stílus, szeretem a sportos ruhákat, de ugyanígy a szoknyákat is. Hátközépig érő, göndör, sötétbarna hajam van, de ritkán hordom kibontva, mert a tetején inkább egyenes, és bogos, nagyon meleg, zavar. Inkább lófarokba kötve hordom. Az arcfestés nálam kimerül a szemceruzában, max korrektor, ha szétvakartam a pöttyöket a fejemen.

19/L

2013. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok. 173 cm, 52 kiló sportos alkat. Sötétbarna hosszú haj, zöld szem, fehér bőr.

Hobbim az olvasás, túrázás, videójátékok, kézilabda.

Kedvenc zeném nincs, bármit szívesen hallgatok, aggrotechtől rapen, metálon át a klasszikusig, hangulattól függően.

Kedvenc filmet nem tudnék megnevezni, de szeretem az igaz történeten alapulókat, a meséket és amik elgondolkodtatóak, vagy megríkatnak:-)

Nyáron altalában virágmintás miniruhákat hordok ballerina cipővel, vékony kötött boleróval. Néhány ruhám télen is hordható, ilyenkor húzok alá egy vastagabb harisnyát, kötött térdzoknikat csizmával, fölé kötött kardigánt, sálat, vagy nadrágot húzok, mint mindenki más.

A hajam sokféleképpen hordom, kontyban, hullámosítva, egyenesen, ami az aznapi öltözékhez illik.

2013. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de valami belső jellemzőt nem írnátok? Oké, elképzeltem, hogy közületek pár szép lány, de odabenn milyennek írnátok le magatokat? :D

A plázap.csát az különbözteti meg a "jó nőktől", hogy nincs jellemük (vagyis csak felvett dolgokat hangoztatnak, ezért üresek odabenn).


Ti miként jellemeznétek magatokat? (kérdés a kérdésben 22f)

2013. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi csak a kérdésre válaszoltunk. Írd ki a saját kérdésed, ha vmit szeretnél megtudni!
2013. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!