Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan hölgy az oldalon...

Van olyan hölgy az oldalon akinek bejön ez a zene?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=69ySt5BTBfg


Ha igen, hány évesek vagytok? :D



2013. júl. 12. 23:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
ez nem zene (legalábbis számomra) és rossz kategória
2013. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igazán hasznos válasz, köszönöm...

A válasz pedig nem a kérdésnek megfelelő.

2013. júl. 12. 23:49
 3/20 anonim ***** válasza:
ha megtaláltad a megfelelő kategóriát akkor lesz hasznos válasz,ennek semmi köze az ismerkedéshez vagy a szexualitáshoz,csak kikérted mások véleményét
2013. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szövegértés egyes, ha így jobban megérted, akkor olyan hölgyekkel ismerkednék akiknek bejön. Nem tudom hol kértem ki bárkinek is a véleményét, pláne nem a tiédet.
2013. júl. 12. 23:57
 5/20 anonim ***** válasza:

" Nem tudom hol kértem ki bárkinek is a véleményét"


Tisztában vagy azzal legalább, hogy melyik oldalon vagy?XDD

hms

2013. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Amiért nem azt a választ kaptad amit hallani szerettél volna még igaz, ez nem zene, ez valami monoton zaj, se eleje, se hátulja.

Válasz: Nem, nincs olyan hölgy az oldalon akinek bejön ez a "zene".

És mivel a válaszom nem volt, nem is kell leírnom hogy hány éves vagyok. :-)

2013. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5-ös, igen sajnos tisztában, de nálam a vélemény és a válasz még nem ugyan az. :DD

Egyébként tényleg, nyugodtan lehet folytatni, én nem szeretnélek megbántani titeket, ti itt élitek ki magatokat, mert egyébként sok életetek nincs, szóval nyugodtan. :)

2013. júl. 13. 00:05
 8/20 anonim válasza:
Másrészt meg nem érted a saját kérdésed. Te sehol nem írtad hogy ismerkedni szeretnél csak megkérdezted hogy van ilyen hölgy az oldalon, a válasz pedig hogy Nincs.
2013. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Neked aztán marhára sok életed lehet ha itt akarsz ismerkedni, illetve ne ítélj el másokat akit még nem ismersz mert ezzel saját magadat minôsíted és járatod le.
2013. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted az ufók sem léteznek mert még nem láttál egyet sem? Persze, ha minden válaszolót ismersz az oldalon akkor elnézésedet kérem.
2013. júl. 13. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!