Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szólnátok ha egy jö idő...

Mit szólnátok ha egy jö idő után a csajotokról vagy a pasitokról kiderülne hogy nem is lány hanem fiu vagy fiu és lány, lenne?

Figyelt kérdés
de ugy hogy már sexeltetek is vele mondjuk meztelenek is voltatok együtt és orálisan kielégitett titeket mit éreznétek ha kiderülne a fennt emlitett dolog? ( csak komoly válaszokat várok mert engem átbasztak nem akarom hogy el legyen humorizálva a kérdés)
2013. júl. 11. 20:43
1 2
 11/14 moonlightsentinel ***** válasza:
Részvétem, ez elég gáz :( Egyrészt mert alapból is, másrészt meg mert átvert. Én tuti megszakítanék vele minden kapcsolatot. Mégis mit hitt, hogy sosem fog kiderülni?
2013. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nyilván ezek után óvatosabb leszek azért
2013. júl. 11. 21:06
 13/14 anonim ***** válasza:
És hogy derült ki? Volt műtétje is?
2013. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen kiakadtam hát bocsi én nem tudnám hogy reagálnék nem tudom magam a helyzetedbe képzelni...:(
2013. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!