Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szólnátok ha egy jö idő...

Mit szólnátok ha egy jö idő után a csajotokról vagy a pasitokról kiderülne hogy nem is lány hanem fiu vagy fiu és lány, lenne?

Figyelt kérdés
de ugy hogy már sexeltetek is vele mondjuk meztelenek is voltatok együtt és orálisan kielégitett titeket mit éreznétek ha kiderülne a fennt emlitett dolog? ( csak komoly válaszokat várok mert engem átbasztak nem akarom hogy el legyen humorizálva a kérdés)
2013. júl. 11. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szégyenemben belefutnék a Dunába
2013. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ezt most nem igazán értem ..
2013. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kiakadnék
2013. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt így hogy? Mmint eléggé kiderülne a dolog szexnél...
2013. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi tapi csak sötét szoba? Te hol élsz ember?
2013. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát én ledöbbennék nagyon!!! És ha vissza gondolnám az együtt töltött időt szerintem kirázna a hideg!!! Gondolom ezzel te is így vagy!
2013. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy transzszexuális, vagy transzvesztita
2013. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem vettem észre semmit hat hónapig annyira jol eltüntette a dolgokat sexelni meg bizonyos okokra hivatkozva nem akart mindig volt ok
2013. júl. 11. 20:46
 9/14 belbolyhocska ***** válasza:

Jesszus te szegény. :/

Én el se tudom képzelni mit tennék. :S 19/L

2013. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én 18 éves lány vagyok a "fiu" 19 aki lány volt de naivan nem kértem személyit vagy ilyesmit ti se feltételeznétek gondolom esküszöm hogy nem vttem észre hogy melle van meg puncija alsogatyába volt mindig még fogdostam is de valamivel.kitömhette mert na éreztem a poloját se vette le soha még meztelenúl is aludtam vele persze sötétben arra hivatkozott hogy molesztálták gyerek.korába azért csak sötétbem akar sexelni naiv voltam de ilyen.abszurd dolgot ki feltételezne a másikról
2013. júl. 11. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!