Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok! Mennyire erdekelne ez...

Lanyok! Mennyire erdekelne ez benneteket ismerkede kozben?

Figyelt kérdés

Tehat bmx-es voltam e volt egy eleg durva balesetem. Leestem a biciklirol es valahova beleakadt a nyakam es eleg durvan megserult! Osszevarrtak meg ilyenek de eleg rendesen latszik meg most is. Ez volt vagy 4 eve. Csajozni szeretnek csak elegge feszelyezve erzem magam igy is emiatt es tartok tole hogy minden nekem tetszo lany elutasit...:/

Oszinten lanyok!! Ha odamenne hozzatok egy ilyen fiu mit szolnatok??


2013. júl. 10. 17:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
En ertem remelem igazatok van! Csak ti is olyan embereket mondtatok akiket nagyon jol ismertek es igy szinte igy ismertetek meg. De oszinten megmondva en sem tudom elfogadni magam mert nem ig neztem ki elotte de ez van. Ruhaval sem tudom eltakarni mert latszik. Es az a baj hogy sokan a kulsosegeket nezik eloszor es ez nem eppen elonyos szamomra... Szerintetek?
2013. júl. 10. 21:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Hol van a seb?
2013. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mar fent irtam hogy biciklivel elestem es a nyakam!!!
2013. júl. 11. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!