Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelne benneteket egy...

Érdekelne benneteket egy ilyen típusú oldal? (lent)

Figyelt kérdés

Pici korom óta szeretek írkálni, és gondoltam hogy egy egy könyvrészletet amit az író mesél el, átírnék egy egy főszereplő elmesélésével. Olyan ötleteim támadtak, hogy amit pl. egy olvasó kérne, persze nem egész könyvet, csak egy fejezetet egy adott könyvből, megírnám egy szereplő szemszögéből. Lehet hogy hülyeség...kíváncsi lennék érdekelne-e valakit egy ilyesmi oldal vagy blog.


14/L


2011. ápr. 23. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hát engem nem
2011. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm csinál ilyeneket, én rendszeresen olvasom a történeteit :) Persze nem mindet teszi fel a netre, a legtöbbet átküldi nekem, és úgy olvasom. Bár, nyugodtan feltehetné, mert elképesztően ír. Szerintem tehetsz te is egy próbát.
2011. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekelne.
2011. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem érdekelne, ha megcsinálod, majd megadod a címét? :D
2011. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az jó ha szeretsz írni, szerintem írd meg, de engem nem igazán fog meg ez a téma. rengeteg ember van aki szereti az ilyen alkotásokat (én speciel nem) úgyhogy próbálkozz meg vele.
2011. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Azért próbálnék ilyesmit mert amiket így magamtól írtam, visszaolvasva nem tetszettek.

Nem biztos hogy meg fogom csinálni...meg eléggé két irányba húznak a válaszok is...egy próbát viszont tényleg megér. Meg ha csak azért is hogy én élvezzem:D


További válaszokat szeretnék:)


És persze, ha meglesz az oldal megadom:)

2011. ápr. 24. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a saját történet. Minek mankó, ha anélkül is lehet járni? De szerintem írd meg, nem veszthetsz semmit vele, és legalább gyakorlod az írást, hogy majd a következő, saját történeted neked is tetsszen.
2011. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jóBár nem olvastam még ilyen átiratot, ezért nem tudom hogyan reagálnék rá :)

Valószinüleg ha jól írsz, elolvasnám, és kérnék is fejezet átiratot pár könyvből :)

2011. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!