Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok! Mennyire erdekelne ez...

Lanyok! Mennyire erdekelne ez benneteket ismerkede kozben?

Figyelt kérdés

Tehat bmx-es voltam e volt egy eleg durva balesetem. Leestem a biciklirol es valahova beleakadt a nyakam es eleg durvan megserult! Osszevarrtak meg ilyenek de eleg rendesen latszik meg most is. Ez volt vagy 4 eve. Csajozni szeretnek csak elegge feszelyezve erzem magam igy is emiatt es tartok tole hogy minden nekem tetszo lany elutasit...:/

Oszinten lanyok!! Ha odamenne hozzatok egy ilyen fiu mit szolnatok??


2013. júl. 10. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem ezen fog mulni nyugi. :) Sok embernek volt baleste mégis talál párt.
2013. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna. L
2013. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna :-)
2013. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kit érdekel?:D És az mit szóljon,akinek felvágták a fél hasát?:) Nem zavarna egyáltalán,lehet,észre se venném,vagy maximum kíváncsiságból kérdeznék rá,"hol szerezte". Meglenne az első beszédtémánk is. ;)

17L

2013. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De remelem ezt nem a megnyugtatasom miatt mondjatok!

Mert abban biztos vagyok hogy aki ismer az elfogad olyannak amilyen vagyok. De aki nem ismer lehet epp emiatt nem fogadna szivesen a kozeledesem.

2013. júl. 10. 18:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat eleg nagy meretu tehat rendesen eszreveheto...
2013. júl. 10. 18:44
 7/13 anonim válasza:
figyi én lány vagyok és ugye a kezem alatt elég durván megharapott a kutya és amikor tornázunk látszik meg nagyon fáj 5 éve történt és ahogy növök a heg is nöl velem és közbe volt kapcsolatom 2 is csak az egyik otthagyott másért a másikkal meg szakítottam UGYHOGY NE AGGÓDJ :)
2013. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok nőnek is van ilyen gondja mégis talál párt. Nekem pl két olyan lány osztálytársam is volt akinek le volt forrázva a melkasa és válla. Na az aztán nem szép heg. Mégsem zavarta sem őket sem a késöbbi párjaikat, jelöltjeiket.
2013. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet még tetszene is
2013. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akinek a fél arcát beteríti egy égési sérülés(beleesett a tűzbe) és nem zavaró meg tök szimpi szoval ne aggódj
2013. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!