Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Öszintén. Mi az ami...

Lányok! Öszintén. Mi az ami bejön nektek a pávákon?

Figyelt kérdés
Már kezdem unni hogy minden lány álma egy páva fiú.. Tisztelet a kivételnek. 17 éves rappergyerek

2013. júl. 10. 00:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Én startled_witch analógiájával egyet értek, picit direkt, de nagyrészt helyt álló.
2013. júl. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Taréj qrva! Taréj gyilok! :Dd

Whoop whoop pávagyerek...

2013. júl. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Már bocsánat. De te a Stílus rapperekről, rockerekről beszélsz. Nem. A rap úgyaúgy mint a többi is èletérzés! Csak valaki divatból veszi fel. És itt a külömbség. A páva az csak egy divat és nem életérzés. Mondd hogy gyerekes a rapp azoknak akik több mint 20 éve tolják :)
2013. júl. 10. 01:30
 44/51 anonim ***** válasza:
Kérdező, te RTM-es vagy? :D
2013. júl. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Oh, persze, mindegyik váltig állítja, hogy ő aztán nem divatmajom. Mindig csak mások azok. De a haverok és ő, ők igaziak, autentikusak.
2013. júl. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Ádám bátyám páwát làtván száját tátván XDD szerintem semmi gond a pávákkal 30 éve is elitélték a merészebb kinêzetü egyéneket igazábol a féltékenység áll mögötte sokan szeretnének olyanok lenni mint ők csak nincs elég önbizalmuk merszük hogy bevállalösabb ruhadarabot vegyenek fe személy szerint a fejűkön lévő puncit furcsállom mintvalami idegen lények de ez a divat a rapper gatya is tele volt kakával az is lógott hát ez ugyanaz csak szükitett szaros gatya én is felveszek szines nadrágot de nem a 4-6 os villamos utasainak hanem mert tetszik engem speciel nem izgat a divat mindig ugy öltözöm ahogy én akarok nem érzem.befolyásolva magam sőt a turkàlóba vettem véletlen a szines nadrágokat 500 forintért nem hagytam volna ott
2013. júl. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Nem én Bloose Broavaz-os vagyok
2013. júl. 10. 11:10
 48/51 anonim válasza:
Ez most olyan h nektek miért a k*rv* pláza r*bik jönnek be? Lehet ilyen kérdést is félteni. Erre is jöhetne valami értelmes válasz, mert én meg ezt nem értem.(Utálom a pávákat nem tudom miért tetszik a többi csajnak bocsi h nem tudok válaszolni rá)
2013. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
szerintem minden páva rohadtul el van magátol szállva és már gusztustalanul bunkók szóval kajak semmi:D
2013. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
Hát nekem egyáltalán nem jönnek be. Sőt, szerintem undorítóak.. 15/L
2013. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!