Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám mutatni mások...

Hogy tudnám mutatni mások felé, hogy nők is közeledhetnek? Bisex, vagy leszbikus vagyok, nem szeretném, hogy feltűnő legyen, de mégis, hogy tudnám mutatni, hogy a lányokkal is ismerkednék? 17l

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Javaslom a 2x3 méteres, szivárvány zászlót, esetleg a rózsaszín háromszöget.
2013. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi első válaszoló-.-. És kérlek kíméljetek a homofób hozzászólásoktól, nem segítetek azzal senkinek ha szídtok, és engem se tudtok meggyőzni...
2013. júl. 9. 01:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Asszem az ezüstszínű karikagyűrű hüvelykujjon még működik, mint általános jelzés. Van erre valami "dresscode", amit csak a melegek értenek... nem tudom, ezt kérdezd meg pride.hu-n, elég segítőkészek.
2013. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezüst karikagyűrű hüvelykujjon tényleg azt jelenti? évek óta hordom és nem voltam ennek a tudomásában:"D na mindegy, jó tudni:D
2013. júl. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, emiatt is gondolom, hogy már nem azt jelent, hogy meleg/bi vagy, hanem arra már kitaláltak egy más módot. Régebben az orrkarika (bal vagy jobb oldalon, nem volt mindegy, melyiken) is ezt jelentette, meg a fél pár füli fiúknál - ezek nyilván nem jeleznek ma már szexuális hova vonzódást.
2013. júl. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bal hüvelykujjon a gyűrű az még mindig a legismertebb leszbikus jelzés. Persze sokan még így sem ismerik...
2013. júl. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a sárkányra - az illetékesek biztosan fel fogják ismerni.
2013. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Badumm-TSS válasza:
Jól mondják itt páran bal kéz hüveik új ezüst gyűrű !! 18L\L
2013. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, már beszereztem ;) ;)
2013. aug. 15. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!