Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem gáz, ha valakinek nincs még barátja 14 évesen. De úgy látszik, mégis az? Most akkor tényleg leszbikus lettem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és már kicsit kezd elegem lenni a többiekből. Tudom, hogy nem kéne velük foglalkoznom, de ezt mondani nagyon könnyű, betartani pedig lehetetlen.

Pasim, csajom, ez a két szó, amitől egyszerűen irtózok. Szörnyű szavak. Akkor már inkább barátom, párom, de pasim? Jézusom.

És épp ez a "gond". Hogy magyarázhatnám meg? Nem volt még "pasim", és úgy látszik, hogy ez mások szemében szálkát hagy. De könyörgöm, nem fogok "járni" valami idióta 14 évessel, akinek kell egy lány, hogy elmondhassa, ő már nagy fiú és neki csaja van. Bezony. Ez tök menő. Szerintem meg szánalmas.

Szeretem a kutyákat. Ez a másik gond, ami nem tetszik a többieknek. Egészen kicsi korom óta kutyusokkal vagyok körülvéve, három ebem van, és mindegyikért oda és vissza vagyok. És igen, számomra fontosabbak az állataim, mint a "pasizás". Ez a második probléma.

A harmadik pedig az, hogy én PERPILLANAT (ezt kiemelném, hisz a véleményem még rengeteget változhat, bár én most szilárdan ki merném jelenteni, hogy szerintem nem fog) nem akarok férjet. Nem akarok házasságot. És szerintem nem vagyok ezzel egyedül, de mindegy. Az ok igencsak egyszerű: a szüleim kapcsolatát látva egy dolgot tanultam tőlük - összeházasodni nem érdemes. Ez nem azt jelenti, hogy nem akarok párt, közel sem, csupán úgy gondolom, hogy felesleges a házasság.

És a legutolsó probléma: interneten keresztül vannak barátnőim. Nem is egy, és mindegyikkel már évek óta tart a barátság, sokszor találkozunk. Interneten ismerkedtem meg a legtöbb barátnőmmel.

Ez így együttvéve elegendő ok arra, hogy azt gondolják rólam, leszbikus vagyok. Amikor először rákérdeztek előttem, csak nevetni tudtam. Mindig is jól tudtam, hogy az osztályban van egy-két (inkább négy-öt) hülye p.csa, akik nem látnak túl a műszempilláikon, és képesek ilyen hülyeségeket kitalálni. De azért ennyire nagy baromságokig nem hittem volna, hogy elmennek. Leszbikus vagyok?

Ez a legfőbb kérdésem. Teljesen őszintén leírhatjátok azt, hogyha úgy gondoljátok, hogy leszbikus vagyok. De akkor valami ésszerű indokot szeretnék hallani, és akkor lehet, hogy talán még el is hiszem.

Már rohadtul idegesít, hogy ezt hiszik rólam azért, mert nem "pasizok", szeretem a kutyákat, nem akarok férjet (jut eszembe, nem is szoktam naphosszat arról beszélni, hogy mi lesz a gyerekem neve, ahogy a többiek teszik. 14 évesen engem ez érdekel a legkevésbé...) és netes barátnőim vannak. Komolyan ettől lesz valaki leszbikus? Azért jó tudni... De most őszintén: emiatt én leszbikus vagyok? Vagy lehet, hogy aberrált, amiért nem azok a dolgok érdekelnek ennyi idősen, mint a többi sz.ajhának készülő cukcsi barbi babácskát? Valaki elmagyarázná, hogy kéne viselkednem ahhoz, hogy ne gondoljanak ilyen hülyeségeket?

(Bocsánat, hogy ennyire hosszúra sikeredett. )


2010. febr. 8. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, egy normális 14 éves vagy.
2010. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 errre ***** válasza:
ennyit aggódni 14 évesen...mekkora gondok...
2010. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
sztem ne parázz ezen. aki ilyneket mondd az hülye.:D akkor lesz amikor te akarod. azt szeretsz amit te akarsz. csak az számít amit TE gondolsz. most abban a korban vagy mikor úgy érzed hogy a világ nem tud elfogadni.de ilyenkor kicsit törődj csak magaddal. a lényeg TE vagy.;)
2010. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Húúú... ez tényleg hosszúra sikeredett... de én szeretek olvasni:D

Ha te nemtudod eldönteni hogy leszbi vagy-e vagy nem akkor mi honnan tudnánk?

Azokból amit irtál egyátalán nem következik. De ki tudja van e ott még valami. Ha csak ennyi akkor nem értem miért merül fel menned a dolog. Hacsak nem tényleg vonzódsz a lányok felé. Az nem baj ha szereted a kutyákat, és nem szeretnél házasodni. Nekem nem jön be az interneten ismerkedéses cucc, de az furcsa hogy te lányokkal dumálsz. Én eddig egyszer hülyültem úgy hogy nem ismertem őket, akkor cuki srácokat kerestünk. persze nem komolyan. 14 éves vagyok és még én sem jártam senkivel. (Bár ajánlatokat már kaptam --)

Najó tudom nem sikerült értelmesre, de hátha kibogozol belőle valamit.

2010. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj azzal, hogy nem pasizol..bőven lesz rá időd. Egyébként én sem szeretnék megházasodni és szeretem a kutyákat :D mégsem vagyok leszbikus XD. Sajnos a mai 13-16os korosztály hajlamos szajhának készülni és nem látnak túl a műszempillán...de könyörgöm ennyire lesüllyedni :S. Hálisten van néhány ellenpélda mint például te is (aminek nagyon örülök), akik normális fiatal lányként viselkednek és reálisan gondolkodnak...nem "tündi-bündi cukcsi rózsaszínben". Szóval meg kell szokni ha ilyenek, kíváncsi lennék rájuk pár év múlva :S na de mind1 :D. Üdv :)
2010. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Tudom, hogy ez egyáltalán nem probléma, akkor, ha valaki külső szemlélőként látja. Ha az ember benne él, és már hetek óta ezt el kell elviselnie, hidd el, több, mint idegesítő.

18.19 Csak annyit javítanék, hogy igazából nem "ismerkedtem", hanem ugyanaz a baráti körünk. :) (Internetes fórum) Szóval nem egy ismerősöm van internetről. Főleg kutyások. De mindegy, ez nem lényeges.


Igazából én el tudom dönteni, és tudom magamról, hogy nem vagyok leszbikus. De valamiért úgy tűnik, hogy mások szerint mégis az vagyok. Mondjuk nem értem miért, egész nap a legtöbbet a fiúkkal vagyok és a normális lányokkal az osztályból. Egyébként is, ha valakinek van valakije, akkor az mióta tartozik az osztályra? :S Nem értem mit várnak, hogy majd beszámolok mindenkinek egyesével a magánéletemről? :S De lehet, hogy csak én tartom furcsának.

2010. febr. 8. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Oooh, végre egy értelmes 14 éves! :) Azt hittem, már kihaltak :). Örüljünk neki inkább, hogy nem vonzanak téged a pi**ulós témák, hogy olvasott vagy, hogy normális az értékrended... a netes barátkozás egyébként rendben van, HA amúgy a való életben is vannak barátaid, amit feltételezek rólad. Leszbikus pedig nem a leírtaktól leszel, hanem attól, ha szexuálisan izgalomba hoz a női test például, de ilyet nem írtál. Egyébként az sem lenne furcsa, ha egyik nem sem érdekelne még különösebben, vagy csak rajongás szinten, ez kialakulóban van, tegyél rá magasról. Arra is, hogy mit mondanak a habcsók-cicababák. Kitartááás :)

L

2010. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.Akkor lennél lezbi,hha a lányok érdekelnének,de ÚGY

2.Sokan nem akarnak férjet

3. Úgy tudnád bebizonyítani a többiek elött,h fiúkkal barátkozol.

2010. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaid gyerekesek, viszont nagyons zeretnék felnőttnek érezni magukat, és úgy gondolják attól lesznek angylányok ha r.ibancként viselkednek...

14 vagy hamarosan jön a gimi teljesen új élet...hidd el!


Én 16 vagyok,nekem se volt még "pasim" és én is utálom ezt a szót...

Nem ez a legfontosabb dolog az életben, kivéve ha tényleg szereted a fiút...mert akkor tényleg angyon fontos de szeretet nélkül csak hogy menő légy...az inkább szánalmas...

2010. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!