Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini lányok között miért...

A tini lányok között miért nincsen ilyen, mint a 20-30-as nők között?

Figyelt kérdés
Akiknek nem számít a külső, akik összejönnek egy csúnya fiúval is akár, ha megszeretik a jellemét. Megfigyeltem, hogy az összes ocsmány arcszerkezetű fiúnak 20-30-as barátnője van. Nekem is mondták már, hgoy katasztrófális az arcszerkeztem, pont tini lányok. Ezért keresek olyan lányt, aki szívesen ismerkedne ennek ellenére is velem és tini.

2013. júl. 8. 20:32
 1/5 ASOT ***** válasza:
Puszpángod nincs eladóba véletlenül?
2013. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő úgy jön össze veled, hogy KICSIT SEM tart vonzónak (de tényleg, abszolút rondának tart, és SOHA nem kíván meg), akkor a hátterében nagy eséllyel pénz áll, kivéve egy elborult szerelmes regényben, bár ott is szépek a főhősök.

Te megismerkednél egy bűn ronda tini lánnyal, akire úgy kell felpofozni a farkad?! Van egy tippem...

2013. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondhatjuk,hogy ilyen vagyok, pl. ha látok egy srácot a strandon, és mondjuk sok rajta a felesleg, de azt látom rajta hogy normális(vagyis látom a fején hogy nem egy vaddisznó vagy egy nem egy agyilag vissza maradt) akkor semmi akadálya hogy love-story legyen a dologból.
2013. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és amúgy ma már nem igazán van olyan tini aki olyan nagyon ronda lenne

Előző voltam

2013. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%
Mert idősebb korban már jobban lehet kompenzálni pénzzel. A jelleme miatt viszont egy nő se szeret bele vkibe.
2013. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!