Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Csak szórakozik...

Miért van ez? Csak szórakozik velem? Már nem értem.

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki több mint 1 éve irogat nekem fb-n. Aranyos volt meg megminden jól elbeszélgettünk.De ez élőben nem igy van. Egy suliba járunk ő eggyel feljebb van mint én.

Köszönök neki és vagy nem köszön vissza vagy egy lekezelő csá vagy cső.De felismer mert szokott nézni..néha a haverjaival is és ez engem nagyon zavar.

Évvége felé már nem is köszöntem neki csak elmentünk egymás mellett.

Nem foglalkoznék ha nem tetszett volna meg...nagy csalódás volt számomra hogy lehet hogy nem az a srác akivel chateltem meg jól is néz ki.

és zavarni szokott h más lányokkal képes beszélgetni vagy ismerkedni. több ilyet is végig néztem.

azért nem vagyok olyan bátor hogy elkezdjem vele a beszélgetést úgy hogy nem köszön vissza vagy csak odadob nekem egy csát. ilyenkor olyan szomorú vagyok és elhatározom hogy elfelejtem ezt az egészet.

de olyankor vagy rám ír és újra eszembe jut (természetesen ilyenkor beszolnék neki de félek én nem akarom azt mutatni aki nem vagyok..pedig tényleg beszolnék neki de nyuszi vagyok) vagy egyszerűen nem sikerül elfeljteni és reménykedem h egyszer csodatörténik..


Bocsi a hosszú szövegért és ha esetleg össze-vissza irtam minden..:))


egy összezavarodott 15 éves lány


2013. júl. 8. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Drágám, kommunikálj, akár a facebookon.....
2013. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 birnir ***** válasza:
Te is bejössz neki csak szerinte ciki a barátai előtt ! De szívesen találkozna veled suli után kettesben ! :)
2013. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiatal. Ő is. Bizonytalan, pont bejössz neki de szégyellős.


Ez kb. 80% valószínű.

2013. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!