Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők/hölgyek! Alkottok valamily...

Nők/hölgyek! Alkottok valamilyen tulajdonságot egy pasiról, ha kiderül, milyen politikai nézetű?

Figyelt kérdés
Tudom, nem ez a fő téma, de ha esetleg valami folytán szóba kerülni, hogy a pasi pl. szélsőjobboldali (nem arra gondolok, hogy éjjel nappal zsidózik, hanem úgy gondolja, egyes kisebbségeket el kell távolítani az országból, mert nem hajlandóak a társadalom hasznos tagjaivá válni, de nem hangoztatja nap mint nap) vagy esetleg a kommunista egyenlőség hívője? Alkottok valamiféle tulajdonságot, az első példa alapján pl. rasszista, agresszív vadállat, vagy ellenkezőképpen, hogy kulturáltan meg tudja fogalmazni szélsőséges véleményét, vagy az utóbbi példánál, hogy munkamániás sztahanovista, vagy célja az egyenlőség? Kiválthat az ilyesmi bármiféle ellenszenvet, vagy véleményt a személyről?

2013. júl. 6. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, a nők azt hiszik, a szavazások 4 évente olyanok, mint a vv vagy a csillag születik vagy bánom is én milyen műsorok mennek, szóval nagy részüknek arról sincs fogalma mi az a jobb vagy éppen bal oldal. Jó tisztelet a kivételnek, őket pedig, talán nem befolyásolja ez nagyban, kivéve, ha sarlóval és kalapáccsal járkálsz otthon...netán veled teljesen ellentétes nézeteket vall, éljen a skinhead zsidó házasság. :DD
2013. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Őszintén én magasról letoszom, rám vonatkozólag az elsőnek igaza van (bár még ilyen Csillag születik meg hasonlókban sem szoktam szavazni, de mivel tényleg nem tudom, melyik párt mit csinál- és nem is érdekel-, nem is megyek szavazni oda se). Hacsak nem hangoztatod minden nap, nekem olyan mindegy, milyen politikai nézeteid vannak, hogy csak na. Én meglehetősen liberális vagyok, szóval sok mindent elfogadok. :)
2013. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 belbolyhocska ***** válasza:
Én nem szeretem a komcsikat, se a hippiket. Így nem is nagyon állok le velük, tisztelet a kivételnek. Nem vagyok stílusfasiszta se, de vannak bizonyos határaim, amiket betartok.
2013. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Többnyire nem alkotok véleményt, kivéve akkor ha folyton a politikáról és annak szélsőséges megnyilvánulásáról beszél a másik, mert akkor erőteljesen elgondolkodom azon, hogy mennyire lehet agresszív. Tehát, ha mindennap ez a fő témája, akkor számomra felejtős a férfi, mert félelmet kelt bennem. Egyszer-kétszer meg lehet beszélni a politikai nézeteket, de aztán számomra ez nem téma párkapcsolat területén. 31N
2013. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves #1. Megnyugodhatsz, ez a legtöbb férfival is így van. :)
2013. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem fontos, hogy a férfinak milyen politikai nézete van.

valószínűleg egy teljesen más politikai nézetű férfival nem tudnék leélni egy életet.

mivel számomra egy kapcsolatban fontos az eszmecsere is. valószínűleg megbirkóznék vele, ha csak kicsit látná másképp a dolgokat, de ha nagyon, az szerintem idegesítene. volt is már rá példa :D

2013. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az h a három marhapárt(fidesz, mszp, lmp) közül melyikre szavazol, az még nem is érdekelne. Hiszen Magyaro.n sajnos nincs nagyon olyan párt akik még valahol pozitív irányba tudnák fordítani az országot.

De az zavarna a pasi jobboldali lenne, mert egyszerűen nem fér a fejembe a felfogása. Nem tudom megérteni a kirekesztést, a megkülönböztetést és a társadalom rétegei iránti nézeteikat.

Engem nagyon zavarna ha a srác jobboldali lenne.

Ha megrögzött Orbán Viktor imádat lenne benne, annak sem örülnék.

Szerintem az h az embernek milyen a politikai nézete sokat elárul a személységéről. A puszta gyűlöletet nem lehet az őseink származására fogni.

Illetve sajnos már lehet(lásd a Holokausztot, a ,,magyar gárdát" és az afroamerikaiakat)

Bár röhely h az egyik jobbikos képviselőről(aki addig puszihaver volt) kiderült h zsidó, és azonnal kiutálták a szülei neve miatt, bár tényleg semmi keresnivalója a zsidógyűlölők között.

Egy szóval minden lány a saját világnézete alapján fogalmaz nézetet a pasival szemben.

Ha nem érdeklik ilyen dolgok akkor nyert ügyed van.

De én undorodnék az ilyen emberektől.

Max olyan munkakapcsolatot tűrnék meg velük, aminek semmi küze ehhez.


15l

2013. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*köze
2013. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nézeteiket
2013. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!