Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha beszélek...

Miért van az, hogy ha beszélek egy fiúval valamilyen közösségi oldalon, érdeklődöm; akkor ő nem kérdez?

Figyelt kérdés

Van rögtön két példám is:

1. Ráírtam a fiúra aki tetszik nekem, föltettem 1-2 kérdést róla és még csak visaza sem kérdezett. Miért?

2. Barátnőmnek van egy barátja (fiú, olyan barát barát) és szoktat facen beszélgetni. Elég hosszan, szóval van téma, de a srác alig tesz föl néhány kérdést.


2013. jún. 25. 01:37
 1/9 anonim válasza:
mert nem érdekled őt
2013. jún. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki, nem áll fel rád a farka.lehet, hogy igénytelen vagy?
2013. jún. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Én nem vagyok fiú, de ha érdekel valami, azt általában megkérdezem, és szerintem ők is így lehetnek ezzel. Szóval lehet nem kíváncsi rád?

2. Ha már barátok és beszélgetnek, akkor minek kérdezősködjön, egy jó beszélgetés pont hogy nem olyan, mintha kérdezz-feleleket játszanál, hanem jön magától minden.

2013. jún. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

sajnos én is ettől féltem :'(

és akkor barátnőm barátja miért nem ír? ős régen ismerik egymást (családi barát).

2013. jún. 25. 01:48
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok igénytelen
2013. jún. 25. 01:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Visszahúzódó, gőze sincs mit kéne kérdeznie, szokatlan a helyzet neki

2. Nem érdekled

3. Csak szivat

2013. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet,h csak nem mer kérdezősködni,v nem tudja mit kérdezzen. De több oka is lehet.

Nekem egiyk fiúismerősöm azért nem érdeklődött felőlem,mert tetszettem neki,ezért próbált hanyagolni,mert az exem haverja és nem akart kikezdeni velem...

2013. jún. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Miért kéne kérdezősködnie? Én akárhány nővel beszélek, az kb arról szól, hogy beszél-beszél-beszél-beszél, kérdez-kérdez-kérdez-kérdez és én egyszavas válaszokat adok.
2013. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Általában nekem sincs mit kérdeznem, nincs téma, csak az a gáz ha a csajnak sincs...

14/f

2013. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!