Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok, ti mit tennetek a...

Lanyok, ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
egy eve vagyunk egyutt a baratommal, es lattam a facejat csak ugy beleneztem.... Es megpillantottam egy csajjal beszel kb fel eve, meg nem talalkoztak, de majd fognak talizni ugy hogy en is ott vagyok... Ezt sem nezem jo szemmel. Na szval lattam hogy azt kerdezte a baratom ennek a csajnak, ha nem lenne baratnoje vagyis en akkor lefekudne-e vele.? A csaj azt irta, talan.. Meg is kerdeztem a baratomat miert kerdezte ezt tole, azt valaszolta h hulyesegbol..... Mit kene tennem szerintetek? Meg volt olyan is mikor olyat kerdezett a baratom h benne lennek-e egy negyes szexben? .... Nagyon ideges lettem..

2013. júl. 4. 19:05
 1/7 anonim válasza:
ülj le és beszéld meg vele ezt az egészet és h álljon le...
2013. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha úgy akar a csajjal találkozni, hogy te is ott vagy , az még rendben... De a többi már nem az igazi.
2013. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszéld rá a szerelmi háromszögre, és fáraszd úgy ki, h lélegezni se legyen ereje!
2013. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan mondjam neki meg h alljon le? Mert mindig amikor felhozom h zavarh lanyokkal beszelget akkdor mindig azt mondja h megnt kezdem a nyagfogast, pedig nem csak felek h elveszitem....isgen feltekeny vagyok. De sztem jogos. 16 eves vagyok, o19 eves. Felevet vartam a szexel, akkor betoltottem a 16ot mar, neki is en voltam az elso. Amiota lefekudtem vele kicsit megvaltozott, bunkobb lett, de nem annyira. De gondolom minden pasinal igy van.
2013. júl. 4. 23:44
 5/7 anonim válasza:
Én is nagyon féltékeny típus vagyok. A fiúk nem nagyon szeretik szóval ne mutasd ki neki, beszélj te is sok fiúval. És semmi kép se mutasd ki, hogy féltékeny vagy főleg ha csak beszél vele és a te jelenlétedben akar vele találkozni.
2013. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

hát, ha úgy találkozik a csajjal hogy te is ott vagy, az még elmegy,de hogy megkérdezi tőle, hogy ha Te nem lennél,akkor lefeküdne e vele?! na az ..nonszensz.

beszéld meg vele...mond azt,hogy téged ez nagyon zavar,és nem szeretnéd,hogyha a jövőben ilyet csinálna.

ja, és kérdezd meg,hogy ha Te ezt csinálnád vele, neki hogy esne ;)

sok sikert!:)<3

2013. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én ezt tuti nem viselném el mivel akit a barátomnak tartok attól nem kérdezem meg h lefeküdne e velem..
2013. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!