Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MissLocsiFecsi kérdése:

Lányok/Fiúk! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akinek én tetszettem 6.-as korunkban, de én akkor finoman visszautasítottam, mivel nem volt kölcsönös. Két évre rá fordult a kocka és megkedveltem, de nem mertem nyitni stb... Elballagtunk és más iskolába mentünk. 9.-es voltam amikor véletlenül összefutottunk és jót beszélgettünk és megbeszéltük hogy találkozunk majd. De aztán nem lett semmi belőle, mert nekem komoly családi problémáim lettek amitől teljesen kikészültem, neki pedig éppen váltak a szülei. Aztán tavaly nyáron újra elkeztünk beszélgetni, hülyülni és azt hitten sínen vagyunk. Volt minden ami kell, szívecske, veled álmodtam stb... Aztán azzal jött egyszer csak hogy tetszik neki nagyon egy lány és hogy reméli összejönnek. Én pedig nem értettem és elöszőr azt hittem hogy féltékennyé akar tenni, de kiderült hogy ő a barátjának tart stb... Én akkor közöltem vele, hogy fejezzük ezt be mert én többet érzek iránta mint ő énirántam. Erre monda hogy jó és azóta nem beszéltünk, de én nekem nagyon hiányzik és nem tudom kiheverni. Soha nem is néztem rá más fiúra és nem is érdekelt úgy senki mint ő...Mit tegyek? Nyomuljak így is vagy nem érdemes? 17/L

2013. jún. 29. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Friendzoneba kerültél, túl sokáig halogattátok a dolgot. Szerintem már nem tudsz ellene mit csinálni.
2013. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes..6-ban visszautasítottad és most már csak barátként akart kezelni,mert lehet azt gondolta hogy te úgy tekintesz rá..(barát)(Még mielőtt nem vallottad be neki)

Én nem mondanám ha tetszene a csaj,hogy nekem más tetszik,mert akkor meg van az esély arra hogy többé ő se keres,szerintem barátjaként tekintett rád.

Vagy várj 1-2 hónapot nézd meg mi lesz azzal a csajjal aki neki tetszik,lehet hogy még mindig tetszel neki,de barátként kezelt..mert ő úgy gondolta hogy nem tetszik neked.

2013. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőknek! Azt tudom hogy a csaj visszautasította. Talán ha várok egy kicsit lehet még esélyem...
2013. jún. 29. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
a helyedben hagynám (föleg most) mert ha most letámadod ezzel valószinü, hogy "ha ló nincs..." alapon fog neked igent mondani és akkor egy két hónap és dugás után itt fogsz siránkoni hogy ugy érzed nem is szeret...
2013. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most várj egy kicsit!Hátha ő keres téged ;)

Mert ha nem változtál külsőleg/belsőleg sokat,akkor valószínűleg most is tetszel neki,csak nem gondolta volna hogy nálad lesz esélye neki..

Sok sikert ;)

2013. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. jún. 29. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!