Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Jöjjek össze...

Mit tegyek? Jöjjek össze vele? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszett egy lány ismerősömnek, ők erről beszéltek, de a srác nem akar tőle semmit, hozzám viszont közeledik, és nekem is tetszik. és nem tudom mi tévő legyek, mert mégiscsak tetszett az ismerősömnek, akit minden nap látok, mivel osztálytársak vagyunk, és nem tudom hogy jönne le a dolog.. :/ szerintetek? mit tegyek? összejöhetnék a fiúval? beszéljem meg a lánnyal? mit tegyek?
2013. júl. 1. 07:43
 1/6 A kérdező kommentje:
amugy a csaj meg a fiú jó barátok,minden nap beszélnek.
2013. júl. 1. 07:47
 2/6 Zs.Bia ***** válasza:
Beszéld meg a csajjal, mert lehet nagyon oda van a fiúért
2013. júl. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak az a helyzet hogy a fiúval jobban jóba van mint velem.
2013. júl. 1. 07:49
 4/6 Zs.Bia ***** válasza:
Hát a csajnak fel kell fognia, hogy a pasinak te tetszel :)
2013. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk történt ugyanilyen eset, és persze azok voltak a szemetek, akik összejöttek egymással és a harmadik embert sajnálták, de szerintem az érzelmek ellen nincs mit tenni...a lényeg, hogy beszéld meg a sráccal is meg a csajjal is...üljetek le vele mindketten és beszéljetek vele, biztos megértő lesz :)
2013. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ugyan ez volt velem is :D en osszejottem a fiuval, a baratnommel meg joba vagyok :)
2013. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!