Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú és be is jövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú és be is jövök neki de össze jöjjek vele? Többi lent

Figyelt kérdés
Nah szóval aranyos velem meg nagyon cuki de pl suliba nem olyan mint amikor csak úgy beszélgetünk 14/l vagyok és még nem volt pasim nem érzem h ez gáz lenne szerintem.Viszont a srác nem annyira jön be külsőleg viszont kedves és vicces Szerintetek? És nem tolakodik h miért nem megért mikor azt mondom hogy nem én 8.as vagyok ő 7.es! Lécíves értelmeseket válaszoljatok köszönöm
2013. máj. 12. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted és szeretnél járni vele ,akkor jöjj össze vele szerintem.:) vagy nagyon zavar ,h 1 évvel fiatalabb nálad??

14/L

2013. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem zavar mert eddig n is 13 voltam most volt a szülinapom de nem mondom hogy szerelmes vagyok mert nem viszont azért szeretem barátilag biztos de mint fiút ezt nem tudom :// Mert olyan isis ://
2013. máj. 12. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!