Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes tovább próbálkoznom nála?

Érdemes tovább próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány aki már régóta tetszett, de volt barátnőm akivel szakítottunk 2 hónapja, azóta felvettem ezt a lányt facebook-on. Először próbáltam megkérni, hogy találkozzunk aztán halogatta és úgy 4-5 napnyi beszélgetés után úgy nézett, ki nem is igazán érdeklem, utána egy hétig nem is beszéltem vele, majd megint ráírtam, kicsit érdeklődőbb volt, de nem túl meggyőző, de igazából nem is ismer és én sem őt, nem szoktunk személyes témákról beszélgetni, azokat nem beszélem ki face-en. Érdemes elhívnom valahová(nem tudom belemenne-e)... ? 19/F

Előre is köszönöm!


2013. jún. 30. 23:18
 1/2 anonim válasza:
Hát próbáld meg ne add fel! Hátha sikerül elhívnod és akkor ha megismer akkor meg fog kedvelni.
2013. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta már megpróbáltam, nem érdekelt, hogy face, inkább írtam neki kicsit magamról, aztán jól elbeszélgettünk.

Azért is érdekel ez a lány mert már 2 éve vettem észre, nagyon tetszik, majd alakul. Köszönöm a választ.

2013. júl. 3. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!