Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor egy lány azt mondja...

Amikor egy lány azt mondja "mesélj magadról" akkor mégis mit vár?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ma 22:46

Az a könyv ír 1-2 jó dolgot, de összességében egy nagy rakás szar. Értelmes módszert követek.

2013. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én konditermi edzéssel kombinálva alkalmazom.
2013. jún. 29. 23:36
 13/19 anonim ***** válasza:

Az a legjobb,kérdező.

Amúgy végre egy értemes calisthenicses,aki nem vette be a könyv baromságait..

2013. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Alapvetően nekem azzal van bajom hogy miért szidja ennyire a konditermi edzést.
2013. jún. 30. 00:05
 15/19 anonim ***** válasza:

Óóó, hozzáértő emberek:D Tudom nem támogatja az oldal a kérdésbe integrált kérdéseket, de:

Ha arra készülnétek, hogy túrázni mentek több napra 20 kilós zsákkal(sátor-kaja-ruha-5kg ballaszt), hogyan edzenétek rá? Előre bocs az off-okért:D

2013. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ez elég hülye kérdés volt.

Hogy hogy, hogyan edzenénk rá?

Én személy szerint sehogy sem edzenék közben, mert akkor nem bírnám a terhelést. Inkább megpróbálnék minél több kaját vinni magammal hogy lehetőleg minél kevesebb izmot veszítsek egy ilyen megterhelő túra után.(valamennyi izom tömeg akkor is lemenne) De mikor hulla fáradtan visszajövök nekiállok edzeni és eleget aludni akjál majd pár nap múlva újra formába jönnék..

2013. jún. 30. 00:20
 17/19 anonim ***** válasza:
Úgy értem, tudod, hogy lesz ilyen túrád, mondjuk három hónap múlva, de most mondtam egy "számot."
2013. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lábazni azért én is konditerembe járok, azt súly nélkül igen nehéz megoldani :D Bár csinálok egylábas guggolást is.


Egyébként, most arra gondolsz, hogy hogyan edzzél előtte, hogy jobban bírd majd a túrát? :D Én személy szerint hosszútávot futnék minden nap. Állóképességre kell edzeni. Jelölj ki pl egy 10km-es szakaszt a városban, vagy futópályán, aztán fussad lefele, de mérd az időt közben. Igyekezz minden alkalommal az előzőnél jobban teljesíteni. Lehet, hogy izomlázad lesz az elején, én le szoktam szarni. A túra előtt 1-2 napig ne edzz semmit, pihenj rá! Vigyél sok normális kaját. Pl pufirizs, konzerves bab, fehérjeturmix, halkonzerv, teljes kiőrlésű kenyér, stb. Túra közben fogyaszthatsz sportitalt. Ezt megveheted drágán boltban, vagy elő is állíthatod egy liter víz, egy kávéskanál só, kis citromlé, és vagy 2-3 evőkanál szőlőcukor felhasználásával.

2013. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Messéld azt hogy mia kedvenc színed hány kg vagy magasságod mennyi szemed színe hajad színe mien zenenéket filmeket szerec meg milyen zenét stb.
2018. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!