Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy bár sok...

Az miért van, hogy bár sok szép lány szeret rondánank nevezni, kigúnyolni vagy csak kinevetni, én mégis úgy érzem, hogy nem is vagyok olyan csúnya, hogy bár nem vagyok helyes sem, de olyan igazán ronda sem?

Figyelt kérdés
Mert például szépek a szemeim és bájos vagyok szerintem kicsit arcra, ilyen cuki, aranyos és fura mód a fiúk által észre sem vett csajok is pont ezt mondják maguktól, hogy olyan kis cuki, aranyos vagyok, meg helyesnek is szoktak mondani. Én úgy látom, hogy a szép csajok, csak azért ilyen válogatósak a fiúk külsejét tekintve, mert van egy rakás rajongójuk és elszálltak már nagyon. De, ha végre a fiúk nem nyaliznának neki, akkor bizony egy magamfajta egyszerű fiú is helyes lenne az ő szemükben is, ahogy a fiúk által észre sem vett lányok esetében van.
2013. máj. 22. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hálisten hogy ilyen vagy:) Legalább neked nem sír itt a szád, és van önbecsülésed:D azokkal a lányokkal meg nem kell foglalkozni:))
2013. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy lány azt mondja cuki vagy, az már gáz.
2013. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
képet vagy hazudsz
2013. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mutass képet, és akkor lelepleződik a titok
2013. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy te miért a fölényeskedő lányokat tartod helyesnek.
2013. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is megnéznék egy képet!
2013. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy 170 cm-hez vagyok 70 kg, ami kövér, meg ha valaki meglátná, akkor lepontozna...mondjuk nem tudom milyen hülyeség már ez a 10-es skála(pl. 2/10), nem tudom, hogy élhet valaki olyan ingerszegény életet, hogy csak így tud véleményt nyilvánítani, nem a saját szavaival.


Ennek ellenére én se tartom magam rondának. :)


17/L

2013. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En megnéznélek 7-es :D
2013. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!