Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jöjjek össze egy ilyen pasival?

Jöjjek össze egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és már szeretnék kapcsolatot. A baj az,hogy csak 50 év körüli pasik akarnak velem lenni. Az az igazság,hogy én fiatalabbat szeretnék,de már jó lenne valakivel együtt járni. Nem tudom mit tegyek,jöjjek össze egy ötvenessel?

Köszi mindenkinek!



2013. jún. 29. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De miért csak ők érdeklődnek?
2013. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mert ők inkább a belsőt nézik
2013. jún. 29. 21:04
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem neked súlyos önbizalmi problémáid vannak, ha egyáltalán felmerül benned az ilyesmi, ezzel kezdj első körben valamit. Ne görcsölj rá a dologra (ennek még korodbelivel sem lenne jó vége), érezd jól magad, meglásd, amint látszik az önbizalom, vonzani fogod a srácokat. Az ötvenes kapuzárási pánikban szenvedők meg minden fiatalnál bepróbálkoznak, tartsd magad többre ennél!
2013. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Belülről a vaginádat a ráncos fütyijükkel.

Szerinted a vén kecskék mit akarnak egy 20 évestől?

Nagyon naiv vagy...

2013. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted ne lenne olyan 20-25-30 éves pasi, aki a belsőt tartaná elsődlegesnek?

Meg honnan veszed, hogy az ötvenesek pont a kellemes belső tulajdonságaid miatt akarnak összejönni veled? Arra nem gondolsz, hogy jobban motiválja őket egy numera egy kis fiatalkával?

2013. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tehát nem vagy elég szép?
2013. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát nem
2013. jún. 29. 21:11
 18/19 anonim ***** válasza:

Sajnos egy 50-essel sem lenne kapcsolatod, csak olyan, ami maximum szexre korlátozódna, mivel jó eséllyel családjuk van, és csak életkorod miatt kellenél. Ők sem a belső tulajdonságokat nézik (legalábbis nem jobban, mint a fiatalabbak), viszont koruk miatt lejjebb kell adniuk az igényeikből.

Nem tudom, hogy nézel ki, de feltételezem, hogy túlsúlyos vagy (tapasztalataim szerint a túlsúlyos lányok önbizalma a legkisebb), ez esetben sportolj, kezdj valami betartható fogyókúrába. Amint látod, hogy van kitartásod, magad szemében is bizonyítani fogsz, nagyobb lesz az önbizalmad, ezáltal a vonzerőd is. Egyébként is, csak azért, hogy "legyél valakivel", nincs értelme kapcsolatban lenni.

2013. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szegénykém, sajnállak mert nem vagy egy modell, de a belsőd biztos szép, és egy kiéhezett faternak, ne add oda a tested, kérlek neeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!
2013. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!