Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint én csak egy...

Ezek szerint én csak egy tartalék lennék, egy ilyen ha nincs ló, jó a szamár is dolog csak a lányok szemében?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy eddig csak olyan lányok tapadtak rám, tartottak helyesnek, voltak hajlandóak velem ismerkedni és nem kicsúfolni, lerondázni, elutasítani, akikre rá sem néznek szinte a fiúk. Például kövér a lány és sok fiú csúfolja, na az ilyenek megtalálnak és helyesnek tartanak, vagy az átlagos kinézetű, de csak alig pár fiúnak tetszett lányok. Úgy érzem csak azért tartanak helyesnek, mert én vagyok az egyedüli rendes fiú, aki nem küldi el őket azzal, hogy rondák. Sajnos van egy ilyen tulajdonságom, hogy túl kedves vagyok az emberekkel, nincs szívem megmondani nekik, hogy nekem sem jönnek be, inkább még bátorítom őket, hogy jobbat érdemelnek. Persze engem meg senki sem vígasztal, mert hát én csak egy átlagos kinézetű fiú vagyok, pontosabban a szép lányok által rondának elkönyvelt kis senki vagyok, ha meglát egy szép lány rólam egy képet, csak fújjog vagy rondának nevez és letilt töröl ismerősök közül. Szerintem csak túloznak, mert, ha valóban olyan ronda lennék, nem smárolt volna már velem 4 lány is szerintem. Ebből kettő egész tűrhetően nézett ki, átlagos volt, másik kettő egyáltalán nem jött be. Azért eléggé leviszi az önbecsülésem, hogy tudom, ha ezekkel a nem vonzó lányokkal kedvesek lennének a helyes fiúk, mint én velük, akkor tuti őket választanák helyettem, én csak ilyen tartalék vagyok szerintem, amíg nem találnak egy helyes fiút, aki elfogadja őket. Igazából a poén az, hogy nekem sem jönnek be ezek a lányok, de a szépek csak rondázi tudnak és már megutáltam az összes szép lányt, ők tényleg ilyen felszínes, szívtelen népség, a kevés kivétel meg már foglalt és persze ők sem akarnának engem, de legalább nem ilyen kegyetlen módon közlik, hogy nem jövök be nekik, hanem, hogy nem vagyok az esetük vagy maradjunk csak barátok.
2013. jún. 27. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
És az jobb, hogy engem meg folyton az olyan nők találnak meg, akiknek egy kalap szar a kapcsolata a pasijukkal, és tőlem várnának lelkizést? Csak épp nem kaphatok szexet. Ezért hát nem érdekelnek a nők már. Ne írjatok rám lányok. :)
2013. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ne kamuzz!

nem nincs szíved megmondani az embereknek,hogy mi a helyzet,

hanem gyáva vagy megmondani,mert nem nem szeretsz konfrontálódni.

óriási különbség.

2013. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

" Igazából a poén az, hogy nekem sem jönnek be ezek a lányok, de a szépek csak rondázi tudnak és már megutáltam az összes szép lányt, ők tényleg ilyen felszínes, szívtelen népség ..."


A szép lányok felszinessek ,mert a jóképű pasikat szeretik , de te nem vagy elégedett a nem túl szép lányokkal . Ergó szerinted nem kóser ,hogy a csajok a jól kinéző fiúkra buknak , de te is szép lányra vágysz az elfogadható külsejű és a nem túl szép helyett .

2013. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok .


Amúgy kell adni esélyt azoknak is akik annyira nem szemrevalók , valamiért mindíg a külső az ami vonza a másikat , de ez az első benyomás , az ember meglát valakit és amit lát az tetszik meg vagy nem . A jobbik eset ,ha ismerkednek az emberek és a kinézeten túl a személyiség tetszik meg .


Sajnos én is áldozata vagyok annak ,hogy szeretem a szemrevaló , külsőre vonzó embereket , próbálok majd ezen dolgozni . Szerintem valamennyire a saját komplekszusaim is okozzák .

2013. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, épp ez az, hogy hiába adok én esélyt nekik, nálam nem megy ez a dolog, hogy aki nem tetszik, de kedves abba beleszeretek. Eddig mindig csak olyan lányokba voltam szerelmes, akik vonzotta külsőre is és persze jellemre is volt bennük valami. Az más kérdés, hgoy ők tőlem sosem akartak semmit vagy már volt pasijuk, bár volt, akinél csak féltem kezdeményezni.
2013. jún. 27. 23:04
 6/8 anonim válasza:

Nem magadat kellene sajnáltatni, hanem a megoldáson gondolkodni. Az önsajnálat sehova sem vezet, ettől nem lesz barátnőd. Az életben mindenért meg kell harcolni, semmi sem pottyan ingyen az ölünkbe.

Kezdésnek ajánlanám az önvizsgálatot. Elgondolkodhatnál azon, hogy mit gondolsz magadról, a külsődről, belsődről, mik a pozitív tulajdonságaid, mik a negatívak, amiken változtatni kéne. Aztán azon, hogy milyen lányt is keresel magad mellé, illetve, hogy reálisak-e az elvárásaid.

Én is azon az állásponton vagyok, hogy a külső és a belső egyaránt fontos. Külsőleg megtetszik egy pasi, a belsejébe meg beleszeretek. Ugyanakkor azért mindenkinek tudnia kellene objektívan megítélni saját magát és ehhez mérten felállítani a párkeresési igényeit.

Nem nagyon vagy abban a helyzetben, hogy válogathass. Ezért szerintem arra kellene törekedned, hogy minél több emberrel ismerkedjél és minél több lánynak esélyt adj, akár olyanoknak is, akik külsőre annyira nem fogtak meg elsőre, de lehet aztán rájössz, hogy belsőre mennyire értékesek.

Sok nő számára nem az számít, hogy egy férfi nagyon jóképű legyen, hanem ápolt, magára adó, igényes legyen, hozza ki magából a maximumot. Így láttatatlanban is meg merem kockáztatni, hogy te ezt egyeltalán nem teszed meg. Az önbizalmadnak is jót tenne egy kis változás. Elmehetnél fodrászhoz, vehetnél új ruhákat, megkérhetnél valakit, hogy segítsen neked egy kicsit "átalakulni". Nemcsak a környezeted figyelmet keltenéd fel ezzel, hanem rád is pozitívan hatna.

A kevésbé jó külsőt pedig a belsővel lehet kompenzálni. Erre kellene akkor nagyobb hangsúlyt fektetned. Bár azt írtad, hogy nagyon kedves vagy az emberekkel, ez jó dolog, de nem szabad túlzásba vinni, mert elkönyvelnek a nők papucsnak vagy a "csak egy rendes srácnak". Minden nő a magabiztos és a humoros pasikat szereti. Azt aki határozott, tudja mit akar, védelmet nyújt számára, aki mellett igazi nőnek érezheti magát. Illetve, aki meg tudja nevettetni. Ebben az a jó hír, hogy mind két tulajdonság tanulható,elsajátítható. Az, hogy nem mersz kezdeményezni már régen rossz. Ezen sürgősen változtatnod kellene. Ha egyedül nem megy, külső segítséget kellene kérned. Vagy egy olyan embert, akiben tényleg megbízol és nálad tapasztaltabb vagy beiratkozni akár önfejlesztő tréningekre és hasonlókra. Ismerkedéssel kapcsolatos könyveket, cikkeket, tanácsokat bújni.

Egyszóval amire neked szükséged van, az a változás. Amit először belülről kell elkezdened, a gondolkodásmódoddal, az önértékeléseddel. Te választasz, te döntöd el, hogy még kiírsz itt majd vagy 100 ilyen önsajnáló kérdést vagy pedig változtatsz azokon a dolgokon, amik nem tetszenek. Mindig könnyebb az embernek magát sajnálni, mint, hogy valamit is tegyen az ügy érdekében. Én mindenesetre azt mondanám, hogy szedd össze magad és kezdj valamit magaddal. Sok sikert a továbbiakhoz!!!!

2013. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
22/L :)
2013. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 My Conserve ***** válasza:

Alapvetően minden fiú ilyen, "ha ló nincs, szamár is jó", hiszen a világ legszebb fiújából csak egy van, nőből meg kb. 3 milliárd. Érted? A világ második legszebb fiúja - aki még mindig topmodell lehet - is csak azért talál barátnőt, mert az első nem lehet mindenkié.


Nekem az a fura, hogy te ennyire a külső szépség megszállottja vagy. Pedig a külső szépség ritka. Még a modellek között is van, akinek az arca nem tökéletes, vagy akinek valamelyik testrésze ronda.


És ugyanakkor minden lányban van valami szép - ezt nem én mondom, valakitől hallottam. A te testeden is lehet olyan rész, ami szépnek nevezhető.


És a lányokat valamivel kevésbé érdekli a külső, mint a fiúkat.


Szóval a külső egy dolog - viszont az, hogy a barátnőd lesz-e a kiszemelt, az összbenyomástól függ. Igyekezz odatenni magad lélekben, szellemben, ha már testileg nem vagy egy bradpitt. És persze a tested ápolásáról se feledkezz meg. Aki eleve jól néz ki, az megteheti, hogy egy kicsit hanyagul kezelje a testét - de te nem vagy ilyen, neked nagyon szorgalmasan kell karbantartanod és fejlesztened a magadét.

2013. jún. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!